Skocz do zawartości

Problem z Recovery


wojtuq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy więc nie wiem czy piszę w właściwym dziale. Mam duży problem chciałem zrobić format kompa i nie mogę bo nie pojawia mi się podczas uruchamiania komputera recovery, nie mam pojęcia dlaczego wczoraj czy przedwczoraj przez rozruchem windowsa jeszcze sie pojawiało. Partycja recovery raz się pojawia a raz nie, jak wejde w jej właściwości pokazuję, że dysk ma 0 MB. Niech ktoś mi pomoże jak to naprawić. Mam komputer firmy NTT Game L940M, z windowsem 7 a program recovery nazywa się Xtreme Suite

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

w moim komputerze w ogole nie pokazuje tej partycji a jak sie raz na jakis czas pokaże to jest odmowa dostępu do niej. Jak wejde w właściwości jak już jest w moim koputerze to partycja jest totalnie pusta 0 bajtów na wolnej i zajętej przestrzeni. Nie wiem co jest grane, nawet program podczas włączenie komputera nie włącza się F4 nie działa tylko włącza się dignostyka komputera i nic po za tym. Program Recovery jaki mam to xtreme recovery suite

Odnośnik do komentarza

partycja pojawiła sie po odłączeniu zewnętrznego dysku i ma litere Q w moim komputerze, a z zarządzaniu dyskami nie mogę nic z tą partycją zrobić, na stronce którą wysłałeś S1944 nic nie wynika bo tam pisze jak używa się tego programu a ten program uruchamia się podczas włączenia komputera ale teraz tak się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

może być to spowodowane tym, że ostatnio partycję tą co ma 800 GB zmniejszałem o 200GB i na te 200GB wgrałem win 10 Test? nawet wtedy gdy zrezygnowałem z 10 i tą partycje 200GB usunąłem i przywróciłem do tych 600GB z recovery było wszystko ok działał do momentu jak podłączyłem dysk zewnętrzny wtedy zauważyłem, że recovery nie działa. Przynajmniej tak mi się wydaje, że przestał działać po podłączeniu zewnętrznego.

Odnośnik do komentarza

dzwoniłem do nich dziś i ich odpowiedź proszę przynieść komputer do serwisu. Jak daje odzyskiwanie w dmde to pisze mi coś takiego 

w edycji bezplatnej free edition mozna odzyskiwac tylko pliki z bieżacego panelu ( do 4000 na raz). dałem na ten bieżący panel i udało mi sie tylko odzyskać pliki poniżej katalogów a samych katalogów i plików jakie w nich są to nie 

post-15062-0-61230000-1423514404_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...