Skocz do zawartości

Nie mogę zainstalować FRST


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Próbuję wykonać obowiązkowe logi przy pomocy GMER i FRST. Ten drugi program nie chce mi się jednak uruchomić. Otrzymuję komunikat, że "Ta aplikacja nie będzie działać na Twoim komputerze. Aby znaleźć wersję dla tego komputera, skontakuj się z wydawcą oprogramowania". Dodam, że mam pewność, że ściągam właściwą wersję programu (x64). System to Win 8.1

 

Diagnostykę chcę wykonać dlatego, że (być może poprzez instalację Alcohol120% i Daemon Tools Lite) prawdopodobnie zaśmieciłem czymś kompuer. Jego działanie bardzo spowolniło, w przeglądarce otwierają się niechciane strony, a antywirus (Avast) sygnalizuje wtedy kontakt z niebezpieczną zawartościa.

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam,

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ten drugi program nie chce mi się jednak uruchomić. Otrzymuję komunikat, że "Ta aplikacja nie będzie działać na Twoim komputerze. Aby znaleźć wersję dla tego komputera, skontakuj się z wydawcą oprogramowania". Dodam, że mam pewność, że ściągam właściwą wersję programu (x64). System to Win 8.1

Zaprezentuj zrzuty ekranu pokazujące: wersję Windows (klawisz z flagą Windows + X > Panel sterowania > System i zabezpieczenia > System) oraz pobrany plik FRST64.exe i komunikat przy jego uruchomieniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...