Skocz do zawartości

Błąd przy uruchamianiu Fify 15


Gnidaa77

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wrócić do tematu :

 

https://www.fixitpc.pl/topic/25605-b%C5%82%C4%85d-clr20r3-przy-w%C5%82%C4%85czaniu-ustawie%C5%84-fify/

 

mam podobny problem wyskakuje mi błąd

f0675d9bfa2d4296.jpg

 

 

730b5d67b65529ee.jpg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rozwiązaniem raczej nie jest trzcionka Arial bo mam ją zainstalowaną . Próbowałem z programem Dump ,żeby od razu wrzucić jakieś konkrety ale wyskakuje mi coś takiego. 
 
   0c6cc1a9e1e5167b.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Proszę o pomoc, walczę z tym od kliku dni. 
 
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam również. Dump uruchomiony coś tam się dzieje ale nie tworzy mi się ten plik fifaconfig.exe ............

 

http://www30.zippyshare.com/v/cwfSunzy/file.html

 

 

W katalogu dumps utworzył mi się plik procdump64 , uruchomiłem go z tmi samymi parametrami co procdump i wyszło mi costakiego

 

http://www59.zippyshare.com/v/brz1qTEI/file.html

 

ale żaden inny plik mi się w katalogu dumps nie utworzył.

Odnośnik do komentarza

Wygląda na problem z plikiem DXHelper.dll, który powinien znajdować się w katalogu "C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 15 DEMO\fifasetup". Sprawdź, czy ten plik tam jest, a jeśli tak, to czy nie jest uszkodzony - na początek jaki ma rozmiar oraz w jakiej jest wersji (powinna być 1.0.5318.28514).

Możesz także spróbować przeinstalować grę (odinstaluj + zainstaluj ponownie, sprawdź po drodze, czy plik został usunięty i odtworzony).

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Hmm... dziwne. Plik wygląda jak najbardziej w porządku, zgadza się też architektura. Czy w systemie nie jest przypadkiem włączony applocker lub software restriction policy? Czy plik dxhelper.dll nie znajduje się w jednym z poniższych katalogów:

 

 

C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Windows Live;C:\Program Files (x86)\AMD APP\bin\x86_64;C:\Program Files (x86)\AMD APP\bin\x86;C:\Windows\system32;C:\Windows;C:\Windows\System32\Wbem;C:\Windows\System32\WindowsPowerShell\v1.0\;C:\Program Files (x86)\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static;C:\Program Files (x86)\AMD\ATI.ACE\Core-Static;C:\Program Files\Microsoft Windows Performance Toolkit\;C:\Program Files (x86)\Windows Kits\8.0\Windows Performance Toolkit\;C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Windows Live

 

lub

 

 

 

'C:\Windows\system32;C:\Windows\system;C:\Windows;.;C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Windows Live;C:\Program Files (x86)\AMD APP\bin\x86_64;C:\Program Files (x86)\AMD APP\bin\x86;C:\Windows\system32;C:\Windows;C:\Windows\System32\Wbem;C:\Windows\System32\WindowsPowerShell\v1.0\;C:\Program Files (x86)\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static;C:\Program Files (x86)\AMD\ATI.ACE\Core-Static;C:\Program Files\Microsoft Windows Performance Toolkit\;C:\Program Files (x86)\Windows Kits\8.0\Windows Performance Toolkit\;C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Windows Live'

m.g.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...