Skocz do zawartości

Dziwna strona nie do usunięcia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie mam problem mianowicie gdy otwieram przeglarke Google Chrome po nacisnieciu w otwarcie nowej karty (strony) wyskakuje mi dziwna strona probowalem to zwalczyc w ustawieniach zmieniajac strony ale na nic me starania.

 

Przepraszam ale musze uciekac do pracy ide. Odpisze na posta o polnocy czasu Polskiego.

Pozdrawiam

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat doprowadzam do formy oczekiwanej od początku. Nie podałeś o jakiej stronie mowa - można się jedynie domyślać, że prawdopodobnie chodzi o trovi.com, gdyż w systemie działa adware Search Protect. Działania wstępne:

 

1. Przez Panel sterowania odinstaluj adware Search Protect.

 

2. W Google Chrome: Ustawienia > karta Rozszerzenia > odinstaluj sponsoringowe rozszerzenie Avast SafePrice.

 

3. Zrób nowy log FRST z opcji Scan (bez Addition i Shortcut). Wypowiedz się jaka jest sytuacja bieżąca.

Odnośnik do komentarza

Poprawki:

 

1. Nie wykonałeś tego i to do wdrożenia:

 

2. W Google Chrome: Ustawienia > karta Rozszerzenia > odinstaluj sponsoringowe rozszerzenie Avast SafePrice.

2. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

CloseProcesses:
CreateRestorePoint:
HKU\S-1-5-21-368780648-3898295154-4159360230-1000\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.trovi.com/?gd=&ctid=CT3322197&octid=EB_ORIGINAL_CTID&ISID=M3022C309-8EC2-408C-AD05-902979B5984F&SearchSource=55&CUI=&UM=8&UP=SP767172D7-D021-40DB-A31D-F48E49CB61ED&SSPV=
SearchScopes: HKU\S-1-5-21-368780648-3898295154-4159360230-1000 -> DefaultScope {014DB5FA-EAFB-4592-A95B-F44D3EE87FA9} URL = http://www.trovi.com/Results.aspx?gd=&ctid=CT3322197&octid=EB_ORIGINAL_CTID&ISID=M3022C309-8EC2-408C-AD05-902979B5984F&SearchSource=58&CUI=&UM=8&UP=SP767172D7-D021-40DB-A31D-F48E49CB61ED&q={searchTerms}&SSPV=
SearchScopes: HKU\S-1-5-21-368780648-3898295154-4159360230-1000 -> {014DB5FA-EAFB-4592-A95B-F44D3EE87FA9} URL = http://www.trovi.com/Results.aspx?gd=&ctid=CT3322197&octid=EB_ORIGINAL_CTID&ISID=M3022C309-8EC2-408C-AD05-902979B5984F&SearchSource=58&CUI=&UM=8&UP=SP767172D7-D021-40DB-A31D-F48E49CB61ED&q={searchTerms}&SSPV=
HKLM-x32\...\RunOnce: [spUninstallCleanUp] => REG delete HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\SearchProtect /f
C:\END
C:\Program Files (x86)\GUTDFE3.tmp
C:\Program Files (x86)\GUMDFE2.tmp
C:\Users\Pawel\AppData\Roaming\dlg
C:\Users\Pawel\Downloads\*(*)-dp*.exe
EmptyTemp:

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Czekaj cierpliwie, nie przerywaj działania. Gdy Fix ukończy pracę, system zostanie zresetowany. W tym samym katalogu skąd uruchamiano FRST powstanie plik fixlog.txt. Przedstaw ten log.

 

3. Uruchom AdwCleaner. Wybierz opcję Szukaj (na razie nie stosuj Usuń) i dostarcz wynikowy log z folderu C:\AdwCleaner.

 

 

 

Kolejna rzecza jest dlugosc uruchamiania kompa czasami twa to w nieskonczonosc. Sprawdzalem w programy ktore sie wlaczaja podczas uruchamiania i wyliczyl bym jej na polowe palocow u jednej dloni. Co to moze byc :/

Podejrzany: Avast. Bardzo rozbudowany inwazyjny układ startowy (jak zresztą każdy inny antywirus obecnie), dużo usług / sterowników. By sprawdzić teorię, tymczasowo go odinstaluj i sprawdź czy jest zmiana.

Odnośnik do komentarza

Jaka to moze byc przyczyna bo moze w koncu uzyskam odpowiedz przed kupnem laptopa wszystko chodzilo w nim poprawnie mam mianowicie podpiecie sluchawek do laptopa. po oddaniu w naprawe i instalacji sterownikow ze strony producenta pojawil sie problem gdy podlaczam sluchawki do laptopa sluchac w nich smiergot , w roznych tonach i mikrofon z tych sluchawek mi nie dziala. nie otrzymalem na rzadnym forum odpowiedzi na me pytanie. Czy otrzymam je tutaj?

Odnośnik do komentarza

Dlaczego program został pobrany z innego portalu (adwcleaner_4.107_www.INSTALKI.pl (2).exe) a nie strony domowej? Programy pobiera się ze stron domowych, tylko tam gwarancja najnowszej wersji i minimalizacja "bonusów": KLIK. Wykrycia AdwCleaner:

- Avast SafePrice w Google Chrome, tak jakby nie został odinstalowany

- Zadania Harmonogramu od Driver Booster IOBit. Ten program to w ogóle odinstaluj. Takimi wynalazkami można sobie nabroić.

 

 

jeszcze jak by mozna bylo prosic o jakis dobry antywirus ktory nie zamula kompa , jest skuteczny w ochronie.

Z tego co rozumiem Avast nadal jest w systemie. Zamiast szukać antywirusa, na razie sprawdź czy w ogóle w nim jest problem, bo może się okazać że nie. Na razie to ja spekuluję co może być problemem.

 

 

a tak zapytam z ciekawosci jaka to moze byc przyczyna bo moze w koncu uzyskam odpowiedz przed kupnem laptopa wszystko chodzilo w nim poprawnie mam mianowicie podpiecie sluchawek do laptopa. po oddaniu w naprawe i instalacji sterownikow ze strony producenta pojawil sie problem gdy podlaczam sluchawki do laptopa sluchac w nich smiergot , w roznych tonach i mikrofon z tych sluchawek mi nie dziala. nie otrzymalem na rzadnym forum odpowiedzi na me pytanie. Czy otrzymam je tutaj?

Pytanie do działu Hardware. Tu jest temat w dziale diagnostyki infekcji.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...