Skocz do zawartości

Pendrive nie widzi plików w folderach


Jetson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kilka dni temu zakupiłem pendrive i zrzuciłem na niego kilka seriali i zdjęć. Dzisiaj, gdy chciałem je otworzyć, okazało się, że niektóre foldery są wyświetlane jako puste (mimo że miejsce zostało zajęte). Na przykład:

 

[08/10/2013 - 19:56:28 | D] - G:\Suits.2011.Complete.Season 1
[20/12/2014 - 22:00:32 | A | 0 Ko] - G:\pmp_usb.ini
[20/12/2014 - 20:41:40 | A | 0 Ko] - G:\winamp_metadata.idx
[20/12/2014 - 20:41:40 | A | 0 Ko] - G:\winamp_metadata.dat
[20/12/2014 - 20:15:52 | SHD] - G:\FOUND.000
[08/09/2014 - 00:49:14 | D] - G:\Breaking Bad - Season 5 (Ep. 1-8) [HDTV] + EXTRAS
[04/02/2013 - 01:46:34 | D] - G:\Breaking Bad Season 1-3
[24/08/2014 - 20:20:10 | D] - G:\zdjecia mamy pendrive

 

Folder z serialem Suits pokazuje mi jako kompletnie pusty. Sytuacja jest identyczna w przypadku jednego z trzech podfolderów znajdujących się w folderze zdjęcia mamy pendrive.

 

Generalnie nie zależy mi na tych plikach, bo na szczęście jeszcze nie usunąłem oryginałów z dysku. Chciałbym tylko, by pendrive działał jak należy. Proszę o pomoc.

Extras.Txt

UsbFix Listing 1 MARCIN.txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na przyszłość zasady działu diagnostyki malware na temat zestawu obowiązowych logów: KLIK. OTL to przestarzałe narzędzie.

 

 

Kilka dni temu zakupiłem pendrive i zrzuciłem na niego kilka seriali i zdjęć. Dzisiaj, gdy chciałem je otworzyć, okazało się, że niektóre foldery są wyświetlane jako puste (mimo że miejsce zostało zajęte).

Temat przenoszę do działu Software, nie jest to problem infekcji. Skoro "puste foldery", to jedno z dwóch: brak uprawnień lub utrata danych na skutek błędów. Na urządzeniu jest folder wskazujący, iż odbywała się świeża naprawa struktury plików za pomocą checkdisk i były "odcinane" dane:

 

[20/12/2014 - 20:15:52 | SHD] - G:\FOUND.000

 

 

Generalnie nie zależy mi na tych plikach, bo na szczęście jeszcze nie usunąłem oryginałów z dysku. Chciałbym tylko, by pendrive działał jak należy.

W tej sytuacji po prostu go sformatuj - w systemie plików NTFS a nie FAT32 (mniejsza awaryjność).

Odnośnik do komentarza

Na przyszłość zasady działu diagnostyki malware na temat zestawu obowiązowych logów: KLIK. OTL to przestarzałe narzędzie.

W takim razie przepraszam. Nie sądziłęm, że tak szybko się zestarzeje.

 

W tej sytuacji po prostu go sformatuj - w systemie plików NTFS a nie FAT32 (mniejsza awaryjność).

Tak też zrobiłem i niestety dalej pendrive nie działa prawidłowo. Skopiowałem te seriale. Otworzyłem poszczególne epizody, wszystkie normalnie działały. Potem (bezpiecznie) odłączyłem pendrive, podłączyłem z powrotem i co? Nagle przy niektórych odcinach Media Player Classic pokazuje "cannot render the file". Magia. Co dalej?

Odnośnik do komentarza

Czy kolega sobie żartuje? Czy też zabrakło czasu aby przeczytać co i jak sprawdza h2testw?

Jeśli nie ma kolega czasu na sprawdzenie całej wolnej przestrzeni – 57079MB

Przycisk "only" i wpisać wartość

a następnie przycisk "Write+ Verify"

Magicznych programów sprawdzających poprawność zapisu na nośnik - bez zapisu , jeszcze nie wynaleziono. Doradzał bym usunąć zapisane dane z pena i sprawdzać od początku.


 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...