Skocz do zawartości

bomba dekompresyjna 42125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałam problem z wyskakującymi okienkami w przeglądarce. Awast szalał podczas otwierania jakiejkolwiek przeglądarki.  Podczas skanowania przy rozruchu komputera pokazywał mnóstwo zainfekowanych plików 'bombą dekompresyjną'. 

 

Przeskanowałam system przed rozruchem awastem usunęłam wszystkie problemy.

Kolejno sprawdziłam system regcleanerem i wyczyściłam co się dało. Wykorzystałam antymalwar i usunęłam mnóstwo zainfekowanych plików. Po tym przeskanowałam system adwcleaner. Usunęłam Operę z komputera, bo chyba przez nią złapałam te wszystkie wirusy. I nie korzystam już IE - bo na tej przeglądarce też ciągle wyskakiwały reklamy i dziwne strony. 

 

 Na koniec zrobiłam raport otl ale nie wiem co dalej. Proszę o pomoc. Raporty w załącznikach.  

 

 

Teraz jest ok, od czyszczenia nie załącza się awast i nic w przeglądarach nie wyskakuje - ale chciałam sprawdzić czy faktycznie. Podobno można przez te raporty.

 

 

Mam nadzieję, że teraz post jest wporządku, zmieniłam tytuł i zrobiłam raporty frst.

Liczę, na objaśnienie czy wszystko w porządku, czy jeszcze mam coś zrobić aby problemy nie wróciły. 

 

Dziękuję. 

Extras.Txt

OTL.Txt

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...