Skocz do zawartości

Problem z ładowaniem się stron internetowych.


Corsodyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od dłuższego czasu borykam się z problemem dot. ładowania się stron internetowych. Przeglądarka internetowa ładuje strony bardzo długo, zazwyczaj (w sumie to prawie zawsze) strony się jednak nie ładują - pojawia się komunikat "strona internetowa jest niedostępna". Potrzeba kilkakrotnego klikania klawisza "odśwież stronę" aby coś zaczęło się dziać. Jeżeli już się uda i strona się załaduje, to albo jest zdeformowana, albo obrazki / filmy się nie ładują. 

 

Dostawcą internetu jest Netia i korzystam z ich routera Netia Spot. Swoim laptopem łączę się z internetem bezprzewodowo, zaś komputer stacjonarny połączony jest przewodowo. Początkowo myślałem, że problem tkwi w jednoczesnym użytkowaniu z komputera stacjonarnego i laptopa. Jednak okazuje się, że zarówno przy jednoczesnym korzystaniu z komputera stacjonarnego i laptopa, jak i przy włączonym laptopie a wyłączonym komputerze stacjonarnym (i odwrotnie) problem wciąż jest obecny. 

 

Kontaktowałem się również z Netią - kazali zrobić pomiar prędkości łącza. Po odesłaniu wyniku otrzymałem wiadomość, że z ich strony jest wszystko w porządku. 

 

Być może znaczenie może mieć fakt, że na początku lipca br. wymieniałem router, ponieważ technicy zdiagnozowali jakąś usterkę. I wydaję mi się, że od tej wymiany mam tego rodzaju problem. Owszem, zdarzały się one wcześniej, jednak nie miały one takiej siły i nie były tak uciążliwe jak teraz.

 

Prosiłbym, w miarę możliwości o jakieś rady i pomoc.

 

Link do pomiaru prędkości z dnia 13.12.2014: http://results.tester.netia.pl/gllvhkmmfb 

 

Log zrobiony dzisiaj:


Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...