Skocz do zawartości

Problem z antycheatem XIGNCODE3 błąd 0xE019100B


volin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dłuższego czasu gram w darmową grę S.K.I.L.L. Special Force 2 i wystąpił u mnie i u innych graczy błąd związany z antycheatem gry XIGNCODE3. Dam screena tego błędu pisałem do supportu a on mi odpisał żeby wyłączyć programy trzecie powyłączałem wszystko ale nic to nie dało. Zrobiłem format systemu i dysku pobrałem grę od nowa i tez to nic nie dało. Dziś na taty laptopie zainstalowałem tą samą grę i gra działa nie występuje błąd. Support napisał że moge mieć jakiegoś wirusa w procesach, albo XIGNCODE3 wykrywa jakiś proces jako zły program czy coś takiego. Szukałem wiele rozwiązań na ten temat ale żadne nie pomogły. Logi zrobione. Wstawiam tak jak jest napisane w instrukcji na forum. Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź.

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

OTL.Txt

Extras.Txt

post-13402-0-88750000-1418573022_thumb.png

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zrobiłem format systemu i dysku pobrałem grę od nowa i tez to nic nie dało. Dziś na taty laptopie zainstalowałem tą samą grę i gra działa nie występuje błąd. Support napisał że moge mieć jakiegoś wirusa w procesach, albo XIGNCODE3 wykrywa jakiś proces jako zły program czy coś takiego.

Temat przenoszę do działu Software. Brak oznak czynnej infekcji. System po formacie, niewielka ilość zainstalowanych programów trzecich. Do sprawdzenia kolejne deinstalacje: Avast i Game Booster 3. Przy okazji pozbądź się zbędnika Akamai NetSession Interface.

 

PS. A po deinstalacjach jeszcze wyczyść Tempy (to powinno zlikwidować i te obiekty od aktualizacji Windows widoczne w GMER). Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

CloseProcesses:
(Microsoft Corporation) C:\Windows\explorer.exe
EmptyTemp:

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Czekaj cierpliwie, nie przerywaj działania. Gdy Fix ukończy pracę, system zostanie zresetowany. W tym samym katalogu skąd uruchamiano FRST powstanie plik fixlog.txt. Pokaż plik.

Odnośnik do komentarza

Po odinstalowaniu tych programów co kazałaś, usunięciu plików z Temp i zrobieniu tego z FRST błąd nadal wyskakuje. Na forum gry ludzie mają problem od ostatniego piątku po aktualizacji antycheatu XIGNCODE3. Wyskakuje większości osób ten sam błąd co mi. A co najlepsze wyskakuje ten błąd osobą z kartami graficznymi Radeon nawet po zainstalowaniu najnowszych sterowników. Wczoraj na próbę zainstalowałem grę na laptopie taty z kartą graficzną Intel HD Graphic i u taty błąd nie wyskakuje, gra działa normalnie a u mnie nie działa. Mam właśnie tą kartę od Radeona ATI Mobility Radeon HD 4200 Series i większość ma podobne karty od Radeona do mojej. Wcześniej gra działała normalnie przed aktualizacją XIGNCODE3.

 

Log z DelFix:

DelFix.txt

 

Źle przeczytałem co napisałaś o DelFix. Nie usunołem pobranego FRST i uruchomiłem DelFix :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...