Skocz do zawartości

Uprawnienia dla dysku


fix7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Postanowiłam ograniczyć dostęp do partycji użytkownikom z drugiego konta. Chyba coś pomieszałam... a na pewno,bo przez pośpiech partycję C (systemową) ograniczyłam dla siebie! UPS! Na logikę przywróciłam uprawnienia,ale błędy wyskakiwały odnośnie ograniczeń dostępu itd. Teraz już wszystko wróciło do normy,ale błąd nadal jest,bo dla czystej ciekawości ponowiłam uprawnienia dla siebie i wyskakuje błąd.

Proszę o zweryfikowanie błędu,bo pewnie jest. Oraz jeśli jesteśmy w temacie,chcę ograniczyć ale z możliwością edytowania np programów,tak aby system prosił o hasło adm. Nie mogę do tego dojść,czy ktoś mi objaśni jak,to zrobić?

post-11056-0-83320000-1413100420_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zdecydowanie doradzam przywracanie systemu bo mogłaś (raczej pewne) bardzo namieszać w systemie.

Takie ograniczenia można wykonać dając stosowne uprawnienia dla grupy kont i typu konta ale to zależy od dokładnej wersji W7.

Windows 7 Starter, Windows 7 Home Basic i Windows 7 Home Premium nie ma chyba tych możliwości.

 

EDYTA

 

Przeczytaj dokładnie TEGO tutka @Picasso i zwróć szczególną uwagę na ostrzeżenia czego nie należy robić.

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...