Skocz do zawartości

Problem z uslugami/procesami


Drigiks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem na tym forum nowy i nie wiem czy wybralem dobry dzial jezeli zly z gory przepraszam i prosze o przeniesienie. Otoz moj problem twki w tym, ze wczoraj chcialem se "przyspieszyc" komputer i niechcacy wylaczylem wszystkie uslugi lub procesy nie pamietam jestem w to calkowicie zielony(ctrl+alt+del menadzer zadan>uslugi czy tam procesy i wylaczylem wszystko) po restarcie komputera zmienil mi sie widok paska zadan, wogole nie dziala internet nie ma opcji na pasku zadan od internetu jak i zarowno gdy wchodze przez panel sterowania nie dziala. wogole poznikaly mi wszystkie ikonki lub nie dziala od dzwieku tez. Wiec tutaj moje pytanie czy moge jakos przywrocic te uslugi czy co tam wylaczylem?? ODrazu mowie, ze przywrocic systemu nie moge (probowalem juz ) meczylem sie pare godzin i ciagle jakies bledy. Prosze o pomoc.

Pozrawiam.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dziekuje bardzo za odpowiedz. Przedchwila jeszcze sam powlaczalem recznie wszystkie mozlowe uslugi (1h roboty) niby wrocilo do normy ale komp jest zamulony jak japier... po za tgm polaczyl z internetem na 2min i znow nie dziala. Pobiore to z tego lonku co mi wyslales na drugir kompa i pen drivem zrzuce na pc i zobacze czy zadziala

@edit i czy odpalajac ten program musze miec wylaczone wszystkie uslugi?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...