Skocz do zawartości

Program przestał działać. [CLR20r3]


mateomix0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam progrem z programem. Na początku działał a później chyba sam przestał działać (nie pamietam dokladnie). Przy próbie uruchomienia wyskakuje taki błąd:

Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu:    CLR20r3
  Podpis problemu: 01:    dayz whitelister (x64-x86).exe
  Podpis problemu: 02:    1.0.0.10
  Podpis problemu: 03:    53dd47f5
  Podpis problemu: 04:    System.Management
  Podpis problemu: 05:    4.0.0.0
  Podpis problemu: 06:    4ba1e140
  Podpis problemu: 07:    da
  Podpis problemu: 08:    3f
  Podpis problemu: 09:    System.InvalidOperationException
  Wersja systemu operacyjnego:    6.1.7601.2.1.0.768.3
  Identyfikator ustawień regionalnych:    1045
  Dodatkowe informacje 1:    37ec
  Dodatkowe informacje 2:    37ecef92126d6410f248288db21bb3a2
  Dodatkowe informacje 3:    84e4
  Dodatkowe informacje 4:    84e4d686abf832b13c80b619091011ed

Próbowałem reintalacji .Net frameworka, zmieniania jego wersji na starszą, na nowszą, aktualizacji Windows Update, komend w cmd i nadal to samo .. Nic nie pomaga.

Bardzo proszę o pomoc.
 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam,

 

przyda się pełny zrzut pamięci procesu. Poniżej krótki opis.

Uruchomienie procdump w trybie oczekiwania:

 

1. Pobierz procdump [KLIK]

2. Utwórz na dysku katalog c:\dumps i wypakuj procdump.exe do tego katalogu.

3. Uruchom wiersz poleceń (Start-> w polu 'wyszukaj programy i pliki' wpisz cmd.exe)

4. Zmień katalog bieżący na c:\dumps

cd c:\dumps

5. Uruchom procdump w trybie oczekiwania na dayz whitelister (x64-x86)

procdump.exe -e -ma -w "dayz whitelister (x64-x86).exe"

6. Dopiero w tym momencie spróbuj uruchomić dayz whitelister (x64-x86) i poczekaj, aż pojawi się komunikat błędu.

 

Plik zrzutu (.dmp) spakuj, wrzuć na onedrive, dropbox, lub speedy.sh i w odpowiedzi daj link.

 

m.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za zainteresowanie tematem. Zrobiłem jak kazałeś z wyjątkiem folderu który zrobiłem na dysku systemowym (G) nie posiadam dysku C i napotkały mnie pewne problemy. Mianowicie po wpisaniu komend do cmd i uruchomieniu programu, w foldzerze dumps nie tworzy się nic. Jest to zapisane tylko w cmd i jest to takie coś jak w załączniku.

post-13162-0-95820000-1411475246_thumb.png

Edytowane przez mgrzeg
Usunięte zbędne cytowanie
Odnośnik do komentarza

Chodzi o program, który przestał działać; dump jest ok.

No cóż, ja nie znam bezbolesnej metody zmiany literki dla dysku systemowego. Można teoretycznie pobawić się diskpartem [KLIK], zmienić w rejestrze G: na C: zaczynając od \DosDevices\G: w HKLM\SYSTEM\MountedDevices, później powtórzyć to dla innych wystąpień w rejestrze, ale osobiście nie polecałbym Ci tej ścieżki, a raczej reinstalację systemu, lub pogodzenie się z tym, że część programów nie będzie działać poprawnie.

 

Spytam jeszcze - a co w tej chwili występuje jako c:? Może jeśli jest wolne, to spróbuj poprzez cmd dodać

 

subst c: g:\

 

i ponownie uruchomić program, może da się oszukać ;)

 

m.

Odnośnik do komentarza

subst to proste polecenie, które niestety tylko na chwilkę rozwiązuje Twój problem - po restarcie dysk c: znowu zniknie i Twój program(y) znowu nie będzie działać :( Możesz oczywiście pogodzić się z tym i po każdym zalogowaniu dodawać sobie tę literkę (nawet to zautomatyzować dodając plik .bat zawierający powyższe polecenie do autostartu), ale w dłuższej perspektywie to bardzo słabiutkie rozwiązanie.

Tak jak pisałem wyżej - obawiam się, że nie ominie Cię reinstalacja systemu, zmiana literki dla dysku systemowego nie należy do najłatwiejszych i szanse na to, że po takiej operacji wszystkie aplikacje będą Ci działać poprawnie są praktycznie zerowe :(

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak najszybciej i najprosciej to zrobić?

 

Nie ma takiej prostej opcji. Powiem więcej - szanse na 100% powodzenie operacji IMO są zerowe. Głównie dlatego, że zainstalowane aplikacje trzymają w rejestrze oraz plikach konfiguracyjnych i wewnętrznych bazach danych zaszyte na sztywno ścieżki, w których występuje G:, więc najszybszy i najprostszy sposób to pełna reinstalacja systemu.

 

m.g.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...