Skocz do zawartości

Proces zużywający 50+ % procesora (Appdata\Roaming\Microsoft\SQL)


Rekomendowane odpowiedzi

C:\Users\mow_mi_janek Appdata\Roaming\Microsoft\SQL

to jest ścieżka do pliku który zamulał mocno kompa i chciałbym spytać co to takiego bo z tego co wiem to w folderze appdata zazwyczaj podejrzane rzeczy to szkodliwe programy

 

 

teraz zrobiłem skan hitmanem pro i wykryło 4 trojany (7007.tmp, 2x cpp.exe, redbot163.exe i są to 3x trojan-dropper.win32.agent.jkcd i trojan.win32.scar.hxch w nazwach kasperskiego) więc je usunąłem no i stertę śmieci typu tooblary itd więc je też usunąłem

 

nie wrzucam logów, napiszcie co mam zamieścić bo musiałem uruchomić kompa z poziomu systemu awaryjnego, na normalnym się tylko zawiesza i strasznie muli (nie da się nic robić) i nawet menedżer zadań uruchamia się strasznie długo

to lapek mojego brata więc nie wiem co na nim robił itp i nie wiem od kiedy jest problem, wiem tylko że ta totalna zamuła jest od jakiegoś tygodnia czy może dwóch i przy uruchomieniu normalnie wyskakuje komunikat o błędzie nspr.dll że czegoś nie może uruchomić ale wolałbym już nie uruchamiać normalnie póki jest problem bo muszę wyłączać na hama przyciskiem 

 

Potrzebne wam jakieś logi?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...