Skocz do zawartości

Komenda EmptyTemp: w FRST - Favikony Firefox


Rekomendowane odpowiedzi

Pisze w tym dziale, choć pewnie powinno to byc zamieszczone w tutku dotyczącym FRST.

 

W tym tygodniu robiłem małe porządki w systemie. Żadnej infekcji. Ot, kilka starych usług po odinstalowanych programach i opróżnianie Temp.

Jakież było moje zdziwienie, kiedy otworzyłem Firefoxa? Ano takie że wszystkie favikony zakładek poszły z dymem. W związku z powyższym chciałem zapytać Picasso czy może u siebie zaobserwowała takie zjawisko? A moze to bug programu? A może to naturalne?

 

 

z poważaniem

 

Zappa

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jakież było moje zdziwienie, kiedy otworzyłem Firefoxa? Ano takie że wszystkie favikony zakładek poszły z dymem.

Favikony są przetrzymywane w cache Firefox. Komenda czyści cache. Brakujące favikony powinny się uaktualnić z serwera po otworzeniu danej strony.

 

 

Pisze w tym dziale, choć pewnie powinno to byc zamieszczone w tutku dotyczącym FRST.

Polski tutorial nie może być modyfikowany (uzupełniany o rzeczy nieobecne w oryginale) bez pozwolenia autora oryginału. Jest to tłumaczenie i musi być wierne.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...