Skocz do zawartości

Problemy po instalacji IE10


darek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Problem wygląda tak, po zainstalowaniu IE10 (nie korzystam z IE ale ciekawość wzięła górę) w przeglądarce otwiera się czysta, biała strona z informacją, że ze względu na błąd na stronie została ona otwarta w trybie zgodności. Przy otwartej stronie Googla (oczywiście w oknie brak zawartości) IE zawłaszcza sobie 70% czasu procesora a wyłączenie trybu zgodności nic nie zmienia, powrót do IE9 również.

 

 

Edit:

Odinstalowałem IE cofając się aż do wersji domyślnej, czyli nr 8 i o dziwo wtedy działa, jednak po zaktualizowaniu do "dziewiątki" - czy to przez Windows Update, czy z pliku - znowu kicha.

 

Ma ktoś jakieś sugestie?

 

 

Edit:

Nadal męczę problem :). Wiem już co powoduje, że w IE9 występuje brak zawartości strony a w IE8 wszystko jest OK. W IE9 wprowadzona została funkcja renderowania za pomocą GPU. Mam starą kartę graficzną i dla tego u mnie tak się nie da. Problem polega na tym, że po instalacji IE10 przestało działać przełączanie pomiędzy renderowaniem GPU a programowym. Tylko powrót do IE8, które używa tylko renderowania programowego wszystko działa, w IE9 i 10 już kicha. W "Opcje internetowe - Zaawansowane opcja "Użyj renderowania programowego zamiast renderowania GPU" jest szara (nieaktywna), nie da się włączać i wyłączać.

 

 

Teraz prosiłbym o sugestie jak doprowadzić do prawidłowego działania wyżej wymienionej funkcji.

Z góry dziękuję, Darek.

post-345-0-51505800-1355673879_thumb.jpg

Edytowane przez darek
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...