Skocz do zawartości

Brak połączenia - brak dostępnych połączeń


mrjigsaw

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze przy poprzednim logowaniu wyświetlały mi się sieci, a teraz już nie. Tzn. zalogowałem się kolejny raz i przez chwilę miałem neta a potem znikł nagle i jednocześnie zaczął mi nieziemsko zamulać komp.

  • system: Windows 7 Home premium 32bit
  • Asus X50R
  • karty sieciowe: Atheros AR5007EG Wireless Network Adapter oraz Kontroler Fast Ethernet Atheros L2 10/100Base-T
  • sprawdziłem i mam włączone wifi; czyli nie kliknąłem przycisku "Lan off"
  • mam połączenie z routerem przez wifi (siostra też ma i jej net działa cały czas)
  • kolega przy ostatnim logowaniu działał coś z PLAY ONLINE i Top netinfo (wtedy nie miałem połączenia z siecią domową)
  • karty sieciowe sprawdzone w menedżerze urządzeń i obie są włączone
  • jak wziąłem ręczne nawiązywanie połączenia z siecią bezprzewodową i wpisałem dane to mi wyświetliło, że już jest taka sieć (więc niby ją wykrywa jakoś, ale mi żadnych sieci nie pokazuje w tej takiej ikonie w tray'u)
  • uruchamiałem ponownie kompa i nic
  • system mówi, że sterowniki kart są rzekomo aktualne
  • w Sieć i internet -> Zarządzaj sieciami bezprzewodowymi      widzę moją sieć (tylko nie mogę się do niej zalogować)
  • zaporę mam włączoną dla wszystkich sieci, ale wyświetla mi że Połączono z siecią publiczną i Brak połączeń z siecią prywatną/domową
  • połączyłem RJ-tką lapa do modemu bezpośrednio i i tak nie było neta (siostra ofc miała z bezpośredniego połączenia)
Ma ktoś jakiś pomysł?

 

Edit: Ech. Wystarczyło zresetować modem, a ja kilka godzin w opcjach się babram. No comment. Ale ulga, że znów w internetach jestem.

Edytowane przez DawidS28
Ok, temat zamykam jako rozwiązany.
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...