Skocz do zawartości

Znikające pliki MS Word i strasznie wolno działający komputer po Combofix.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiem, niestety po czasie że nie powinnam sama używać Combofix, ale cóż stało się i zostałam z logiem z którego nie wiem kompletnie nic. Powodem dla którego użyłam tego narzędzia była głównie chęć ratowania dysku zewnętrznego, który nagle w któryś dzień przestał się uruchamiać z poziomu telewizora (a jest na nim ogromna ilość bajek dla moich dzieciaków). Z poziomu kompa jeszcze startował, ale zajmowało mu to mnóstwo czasu, żeby najpierw pokazać się w systemie a potem odtworzyć cokolwiek. Ten dysk to My Book z WD.

 

Komputer też od pewnego czasu chodził tragicznie- nieraz 15 minut mu było trzeba na wystartowanie. Mozilla co chwilę się wieszała a jedyne co zawsze poprawnie się wyświetlało z obrazków to reklamy.

 

Dodatkowo z plikami worda na kompie działy się cuda- nagle przy próbie zapisu wyskakiwało że program napotkał uszkodzenie pliku i nie może być on zapisany, po czym wszystko się zamykało i plik znikał bezpowrotnie.

 

Skanowałam dwa razy- raz kompa i potem kompa z podpiętym dyskiem, ale mam log tylko z tego drugiego skanowania. Nie wiem czy jeszcze coś muszę robić? Na szczęście komputer i dysk wydaje się że działają poprawnie.

 

Bardzo proszę o pomoc, bo kompletnie nie wiem co dalej- mam już usunąć program? Czy dopiero po sprawdzeniu loga? Profilaktycznie zostawiam. Log w załączniku.

 

Pozdrawiam,

Katie

 

log.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

ComboFix nie służy do naprawy innych dysków niż systemowy (z wyjątkiem usuwania plików infekcji w root dysków) i nie adresuje żadnych innych napraw z wyjątkiem usuwania określonej infekcji. Opisane objawy z dyskiem nie wyglądają na problemy infekcji.

 

Proszę dostosuj się do zasad działu i dostarcz wymagane raporty: KLIK. A pierwszy z logów ComboFix jest w folderze C:\Qoobox.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...