Skocz do zawartości

Nieznane urządzenie usb (żądanie deskryptora urządzenia nie powiodło się)


Igorrodz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam Windows 8.1. Kilka dni temu wszystko było ok. Ostatnio podłączyłem normalnie mojego Samsunga Galaxy Note II N7100 przez złącze USB do komputera i wyświetlił mi się komunikat "Nie rozpoznano urządzenia USB. Ostatnie urządzenie USB podłączone do tego komputera nie działa właściwie i system Windows nie rozpoznaje go". Spróbowałem zmienić debugowanie USB na włączone - wyłączone, sprawdziłem czy włączone jest urządzenie multimedialne (MTP) ale to nie pomogło. Przeinstalowałem program Samsung Kies oraz Samsung Kies 3 (zawierają zintegrowany sterownik) jednak i to nie pomogło. W menadżerze urządzeń jest informacja "Nieznane urządzenie usb (żądanie deskryptora urządzenia nie powiodło się)" - "System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43) A request for the USB device descriptor failed." W związku z tym pecet nie widzi urządzenia, nie mogę do niego przesyłać plików ani z niego na komputer.

 

Jak sobie z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...