Skocz do zawartości

Wolne wczytywanie stron i programów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od jakiegoś czasu mam problem z wczytywanie się stron internetowych. Raz włączają się bardzo długo a raz w ogóle i muszę je kilkukrotnie odświeżać. Internet mam UPC 30 Mb/s, poza tym przy ściąganiu przez np. torrenta transfer jest duży. Istotne może być moje połączenie do internetu. Modem mam podpięty kablem do routera (nr 1) a do niego kablem drugi router (nr 2). Dopiero od tego drugiego routera kablem do komputera.  Istotne jest to ze względu na to że jeśli podłączę mój router (nr 2) bezpośrednio do modemu to problem wolnego wczytywania stron znika.

Zrzuciłbym to na wadliwy router (Nr 1), jednak problem mam także z włączaniem się programów np odtwarzacza filmów (używam i polecam PotPlayer). Czasami włącza się od razu a czasem muszę sporo czekać na wczytanie tego samego filmu. To samo mam np. z Blenderem i innymi programami (choć przy tych dwóch najbardziej to zauważyłem).

W załącznikach logi. Gmer'a zrobiłem QuickScanem bo przy próbach pełnego dla dysku C mi się wawalał ( komunikat : program przestał działać ...).
 

 

Prosiłbym o pomoc z rozwiązaniem ww. problemów.
Z góry dziękuję za chęci.

Addition.txt

Extras.Txt

FRST.txt

GMER.txt

OTL.Txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W logach nie ma niczego podejrzanego.

 

Kosmetyka:

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Task: {3F660A3C-D57A-42E2-BE5C-AEEEF2269561} - \BonanzaDealsUpdate No Task File <==== ATTENTION
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-18\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-19\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-20\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
HKU\S-1-5-21-2651791677-126434903-354596880-1000\...\Run: [ASRockXTU] => [X]
HKU\S-1-5-21-2651791677-126434903-354596880-1000\...\Run: [zASRockInstantBoot] => [X]
S3 HRMACPI; SYSTEM32\DRIVERS\HRMACPI.SYS [X]
S3 MSICDSetup; \??\D:\CDriver64.sys [X]
S3 SOFTUSBTESTHUB; SYSTEM32\DRIVERS\SOFTUSBTESTHUB.SYS [X]
S3 SOFTWADP; SYSTEM32\DRIVERS\SOFTWADP.SYS [X]
S3 WSOFTUSBK; SYSTEM32\DRIVERS\WSOFTUSBK.SYS [X]
C:\Users\Merlin-hs\AppData\Local\Temp\dropbox_sqlite_ext.{5f3e3153-5bce-5766-8f84-3e3e7ecf0d81}.tmpxeukvr.dll
Reboot:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...