Skocz do zawartości

Brak dostępu do opcji połączenia lokalnego i sieci bezprzewodowej


korgoth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam nietypowy problem, z którym nie bardzo mogę sobie poradzić. Chcę zmienić ustawienia karty sieciowej, wchodzę w odpowiedni panel, gdzie wyświetlonych mam kilka opcji. Kliknięcie prawym klawiszem myszy na dwie z nich tj. Połączenie lokalne i połączenie sieci bezprzewodowej, nie daje żadnego rezultatu, a oprócz tego zawiesza okno i uniemożliwia tym samym jakąkolwiek związaną z nim akcję. Wyłączyć to okno mogę jedynie przez managera zadań. Po ponownej próbie sytuacja się powtarza. Internet działa, więc urządzenia są teoretycznie sprawne, ale nie mogę ich konfigurować. O co może chodzić? Z tego co zdążyłem się zorientować wynika, że większość usług jest ok, poza "instrumentacją zarządzania windows", której nie da się uruchomić. Gdy próbuję to zrobić wyskakuje błąd;

 

"system windows nie moze uruchomic uslugi instrumentacja zarzadzania widows na komputerze komputer lokalny"

 

bląd 126: Nie można odnaleźć określonego modułu"

 

o co może chodzić?

z góry dziękuję za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dziękuję, z tego co widzę, użycie tego polecenia pozwala na konfigurację, która do tej pory była niedostępna. Pozostaje jednak problem usługi "instrumentacja zarzadzania widows" w czym jak rozumiem to polecenie nie pomoże. Ponadto chiałbym korzystać z "hamachi", którego usługa również nie działa. Próba jej uruchomienia owocuje komunikatem: 

"system windows nie moze uruchomic uslugi Logmein hamachi tunneling engine na komputerze komputer lokalny

 

Błąd 1068: uruchomienie usługi zależności lub grupy nie powiodło się"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...