Skocz do zawartości

Nie można załadować profili użytkowników i inne problemy


0na

Rekomendowane odpowiedzi

W oknie eksploratora, po wejściu w dowolny folder jest opcja "Umieść w bibliotece". Można też kliknąć PPM na wybraną bibliotekę, wybrać: Właściwości i Uwzględnij folder. W przypadku biblioteki Obrazy to nie działa, tzn. folder poprzez właściwości biblioteki niby się dodaje, ale po ponownym otwarciu biblioteki już go tam nie ma, natomiast gdy próbuję użyć Umieść w bibliotece, to wyświetla się komunikat: "W lokalizacji Obrazy nie można umieścić folderu". Do innych bibliotek mogę dodać dowolny folder, tylko do tej jednej nie. Na koncie gościa problem nie występuje, ale tam są osobne biblioteki. Program Malwarebytes natomiast zachowuje się tak samo, jak na moim koncie.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jak to masz tak samo?? Na innych profilach mogę dodawać foldery do biblioteki Obrazy a i na tym kiedyś mogłam, bo przecież mam tam dodane 2 foldery, które wcześniej, zanim się popsuło, dodałam. Jaki by to miało sens, żeby nie można było dodawać folderów do tej biblioteki? To po co by ona była?

PS

Nie wiem, czy dobrze mnie zrozumiałeś. W otwartym folderze biblioteki rzeczywiście nie ma opcji "Umieść w bibliotece", bo przecież nie można umieścić biblioteki w bibliotece. Mi chodzi o umieszczenie dowolnego folderu w tej bibliotece. Konkretnie otwieram se jakiś tam folder z obrazkami, klikam na Umieść w bibliotece, wybieram Obrazy i mam komunikat, że nic z tego.

 

PS2

Reinstalacji nie chcę robić. Rozwalony system to w tej chwili tylko te 2 problemy, innych nie zauważyłam. Wszystko działa szybko i sprawnie, więc chyba taki znów rozwalony być nie może, a używam naprawdę wielu programów i działają bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Rozwalony system to w tej chwili tylko te 2 problemy, innych nie zauważyłam.

 

Nie ma prawa pojawiać się taki komunikat po komendzie weryfikacji plików systemowych. A tym bardziej biały ekran po restarcie.

 

Mi chodzi o umieszczenie dowolnego folderu w tej bibliotece. Konkretnie otwieram se jakiś tam folder z obrazkami, klikam na Umieść w bibliotece, wybieram Obrazy i mam komunikat, że nic z tego.

 

Nie masz tej opcji w oknie explorera czy jest nieaktywna i nie rozwija się lista?

Odnośnik do komentarza

Przecież pisałam wyraźnie: jest opcja i się rozwija, ale po wybraniu biblioteki Obrazy wyskakuje komunikat: "W lokalizacji Obrazy nie można umieścić folderu". Natomiast po dodaniu przez PPM na bibliotece Obrazy -> Właściwości -> Uwzględnij folder, folder niby jest dodawany, jednak po ponownym otwarciu biblioteki znika.

Odnośnik do komentarza

No tak, tam napisałam w pierwszej kolejności ale długo nikt nie odpowiadał i koleżanka poleciła mi napisać tutaj :)

 

@Edit:

Odinstalowałam MBAM, usunęłam ten folder oraz wszystkie inne pozostałości, zrestartowałam system ale nic to nie pomogło.

A SuperAntiSpyware to właściwie dlaczego mam odinstalować? Ten program działa prawidłowo, używam go od lat na różnych systemach i laptopach i nigdy nie sprawiał problemów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...