Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem systemu - biały ekran/kursor


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, czytałem kilka artykułów o tym wirusie, sprawa wyglada tak: Bardzo dobry laptop Asus , modelu nie pamietam, włączam , ładuje winde, ikony nawet nie zdazaja sie uruchomić, biały ekran i kursor myszy. Nie mam w nim internetu na ta chwile, mam drugi "zabytkowy laptop" z którego piszę, czystą płytkę cd którą mogę wypalić, uda sie to swinstwo wywalic ? a i niemam zadnego pena, ew. aparat z karta i kablem.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

xlesiu, biały ekran z kursorem może mieć mnóstwo przyczyn, nie tylko infekcja ale np. i problem z kartą grafiki. Nie zostały tu dostarczone żadne logi, więc nie wiadomo co jest w systemie. Opowiadasz o płycie CD, no to zgraj na nią narzędzia do logów, wykonaj raporty i zgraj je ponownie na kolejną CD, by tu dostarczyć.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej byłoby skombinować skądś czy pożyczyć pendrive, by można było wielokrotnie zapisywać na nim dane, płyty CD bowiem należałoby nagrywać za każdym razem od początku.

 

 

a ten laptop na "swoim" dysku mial blad : "Device boot media ..."

Jeśli masz na myśli, że dysk z innego laptopa wpiąłeś do drugiego i pojawił się ten błąd to raczej oczywiste. Laptopy musiałby mieć identyczną konfigurację sprzętową, by ten sam dysk uruchomił Windows na innym laptopie.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

xlesiu, jak mówię: ja potrzebuję raporty przedstawiające system, bo na oko nic nie rozwiążę i nie wiem co siedzi i gdzie. Skoro jest dostęp do Menedżera zadań, to w nim z menu Plik > Nowe zadanie > wskazać narzędzia tworzące raporty. Co do nośnika: no obojętny wykombinuj, byle się dało transportować raporty na system z dostępem do internetu, by je podać na forum.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...