Skocz do zawartości

Spowolniony system, "tnący" Firefox


Robyrt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mój komputer od pewnego czasu strasznie spowolnił. Firefox wyświetla "skokami", chrom działa normalnie.

Przy włączaniu gry jedynej w którą gram wyskakuje informacja że moja karta nie obsługuje DX 9 (Radeon 6800HD)

Po starcie włącza się ruska strona. Wszystko zaczęło się po odbiorze komputera z naprawy. Aktualizowałem system przez automatyczne aktualizacje, tak samo sterowniki, directx itp. Próbowałem usunąć "to coś" Combofixem ale komputer po starcie skanowania przestaje odpowiadać (czekałem 2 h).

Używam Windowsa Xp SP 3 32 bity.

 

Odkryłem też, że jest nieaktywny directdraw i direct3d (screen w załączniku).

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Extras.Txt

OTL.Txt

post-13685-0-65039000-1405013640_thumb.jpg

gmer.txt

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat sprzątam sklejając posty i całość przenoszę do działu Windows, gdyż jest dysproporcja tematyczna. Są tu conajmniej dwie odrębne i nie powiązane ze sobą sprawy:

 

1.

 

Po starcie włącza się ruska strona.

Lekka infekcja. Strona uruchamia się z tego wpisu:

 

HKLM\...\Run: [babakan] => cmd.exe /k if %date:~6,4%%date:~3,2%%date:~0,2% LEQ 20131027 (exit) else (start http://dinoraptzor.org && exit)

 

Usunięcie tego i innych małych szczątków zadam jednak, gdy się zgłosisz z nowymi raportami, gdyż upłynęło zbyt dużo czasu i na starych logach nie można polegać. To jednak błaha modyfikacja i nie może powodować tych efektów:

 

2.

 

Przy włączaniu gry jedynej w którą gram wyskakuje informacja że moja karta nie obsługuje DX 9 (Radeon 6800HD).

Odkryłem też, że jest nieaktywny directdraw i direct3d (screen w załączniku).

Artykuł Microsoftu: KB191660.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...