Skocz do zawartości

Brak polskich znaków w fontach Left 4 Dead 2 i Portal 2


Sonic0509

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Otóż od jakiegoś czasu (wydaje mi się, że od zainstalowania L4D2) w grach w temacie brakuje polskich znaków. Gdybym wiedział jakie fonty używane są w w/w grach pewnie coś bym pokombinował, ale niestety zupełnie nie mam pojęcia jak w ogóle zabrać się za diagnozę problemu.

Wygląda to następująco: http://imgur.com/NAN2rpX

Sprawdziłem jedynie spójność plików obu gier z poziomu Steam'a i dla obu zostału dociągnięte jakieś maleńkie pliki, ale problem wciąż występuje.

Nie jest to co prawda jakaś poważna sprawa i pewnie poradziłbym sobie z tym przeinstalowywując system i całego Steam'a, ale wolałbym tego uniknąć.

Jak więc przywrócić polskie znaki nie robiąc na komputerze zbytniej rewolucji?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ja mam tak samo tyle, że tylko w Portal 2 (bo L4D2 nie posiadam). Z problemem oczywiście da się grać, ale jest to strasznie wnerwiające. Spójność plików jest poprawna, a nie wiem co jeszcze można sprawdzić z poziomu Steama. Nie jestem w stanie przeinstalować ani gry, ani systemu, więc tym bardziej posłuchałbym jakiegoś nieinwazyjnego rozwiązania, zwłaszcza, że nic o tym w Internecie nie ma...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...