Skocz do zawartości

Problemy ze sprzętem lub sterownikami - BSOD


Levy142

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu na moim komputerze pojawiają się BSODy o różnych treściach (w załączniku dodam ss ze screenów programu BlueScreenView). Ten problem ciągnie się już od 2 tygodni. Pisałem na forum elektroda, jednak kompletnej pomocy nie uzyskałem, ponieważ padło stwierdzenie, że to brak kompatybilności mojej płyty z procesorem, ale ja korzystam od roku na tych samych podzespołach i takiego czegoś w ogóle nie było. Wyczytałem z google, że to może być winna nie aktualnych sterowników, tylko tu nie wiem jak mam teraz doszukać się przyczyny, które to.

Tutaj temat: http://telewizor.eu/forum/viewforum.php?f=3

post-6718-0-16796800-1402828245_thumb.jpg

post-6718-0-83984300-1402828246_thumb.jpg

post-6718-0-62109300-1402828248_thumb.jpg

post-6718-0-02734300-1402828250_thumb.png

post-6718-0-29296800-1402828252_thumb.png

post-6718-0-65234300-1402828254_thumb.png

post-6718-0-52734300-1402828257_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

@Zappa

Zapomnij o uczciwości informacji a szczególnie sterownikach w serwisie Asusa. To bajki z mchu i paproci - archeologia z jednym wyjątkiem - BIOS do płyt.

 

Tu jest inny problem o którym pisałem - bezsensowne OC. Taktowanie szyny zwiększone z nominalnej wartości 200 na 250 MHz.

Jeżeli autor tematu chce tu proponować rebusy to pomylił stronę.

 

Tu raczej jest założenie, że hardware funkcjonuje na domyślnych ustawieniach. Tematy OC to inna bajka i nie na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Zapomnij o uczciwości informacji a szczególnie sterownikach w serwisie Asusa. To bajki z mchu i paproci - archeologia z jednym wyjątkiem - BIOS do płyt.

 

Nie bardzo rozumiem co mają sterowniki z wersja procesora? Może coś bliżej?

tu jest inny problem o którym pisałem - bezsensowne OC. Taktowanie szyny zwiększone z nominalnej wartości 200 na 250 MHz.

Jeżeli autor tematu chce tu proponować rebusy to pomylił stronę.

 

 

Tu raczej jest założenie, że hardware funkcjonuje na domyślnych ustawieniach. Tematy OC to inna bajka i nie na tym forum.

 

 

Dla mnie OC musi wspógrać z procesorem, a tego na liście nie ma.

I z mojego doswiadczenia wynika, że listy asusa sa dokładne, przynajmniej jeśli o procesory.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, z tej całej grzebaniny w Biosie zapomniałem do końca wszystko ustawić i już to zmieniłem na domyślne ustawienia. Jedyne co to ustawiłem obroty wentylatora na niższe, ale chyba nie powinno mieć znaczenia. Na elektordzie kolega napisał, że to wszystko z braku kompatybilności płyty z procesorem, no a mi się wydaje, że lista obsługiwanych procesorów przez płyte nie jest w pełni kompletna, bo jak w ogóle wszystko do tej pory mogło mi działać bez żadnych przeszkód, a nagle takie rzeczy się dzieją.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...