Skocz do zawartości

Bardzo wolne wysyłanie załączników


Aerox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, natknąłem się na bardzo dziwny problem. Mianowicie na bardzo wolne wysyłanie się załączników na komputerze mojej znajomej. Załącznik dwumegabajtowy wysyła się nawet 5 minut.

 

Łącze jest 8 megabitowe, speedtest pokazuje 8mbit łącze, ~1mb prędkości ściągania oraz 0,2 - 0,25 mb/s prędkości wysyłania - więc prędkości są okej.

 

Problem występuje zarówno w MS Outlooku jak i w Thunderbirdzie, a także w webowym kliencie ActiveOffice.. (Z komputera koleżanki poprzez activeoffice wiadomości wysyłają się bardzo wolno, a gdy ja na swoim komputerze ustawię sobie jej konto w outlooku bądź zaloguje się na jej activeoffice'a to załączniki wysyłają się poprawnie (w normalnym czasie.) - wyklucza to ewentualną możliwość problemu na serwerze pocztowym.

To samo dotyczy np. ładowania załączników na GMAIL.

 

 

Jedyne co przychodzi mi do głowy to jakieś głupie szkodniki w komputerze. Nadmieniem iż komputer jest chroniony przez ESET'a oraz przez Malwarebytes Anti-Malware. (Z wyłączoną ochroną ESET'a dzieje się to samo). 

 

Do logów opcjonalnie dodałem log z netstata pokazujący otwarte porty tcp/ip.

 

Pozdrawiam!

Addition.txt

Extras.Txt

FRST.txt

gmer.txt

netstat.txt

OTL.Txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...