Skocz do zawartości

Wirusy, dziwne oprogramowania.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Otóz mam problem z komputerem i złym oprogramowaniem gdyz komputer formatowalem juz kilka razy, i caly czas atakuje mnie SVC.2 , SVC.3 , C20T,NET, IEXPLORE.EXE i jakies dziwne guyik45hbh.exe ,guyik45hbhx.exe. Prosze o pomoc, gdyz to tak zamula komputer, ze to jest porazka..

Dodatkowo, nie moge włączac instalek ani zadnych aplikacjii, gdy chce właczyc ComboFix'a wyskakuje mi, że jest to nie poprwna aplikacja Win32, i z kazda tego typu aplikacja,

 

Osobiscie, skanowalem komputer Kasperskym Internet Secruity 2010 i nic nie wykrywa ..

 

Nie moge zadnych logow dodac, poprzez zaden program gdyz wyskakuje mi ze jest to nie poprawna aplikacja win32 lub ze nie mam dostepu to tych aplikacji, bo nie jestem adminem.

A własnie jestem adminem, zrobilem juz kilka kont admina i z zadnego nic nie moge zrobic...

 

Bardzo prosze o pomoc.

Z góry dziekuje

Pozdrawiam

Sapacz x]

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat posprzątany.

 

Otóz mam problem z komputerem i złym oprogramowaniem gdyz komputer formatowalem juz kilka razy, i caly czas atakuje mnie SVC.2 , SVC.3 , C20T,NET, IEXPLORE.EXE i jakies dziwne guyik45hbh.exe ,guyik45hbhx.exe.

 

Skoro Virut po formacie wraca, to został popełniony jeden z tych błędów:

- format tylko partycji systemowej z pozostawieniem plików na innych partycjach lub zgrywanie plików / instalek do kopii zapasowych, a pliki te były zawirusowane i rozpoczęły cykl po formacie

- podpinane po formacie to samo zarażone urządzenie USB

- instalowany system bez zabezpieczeń

 

Proszę na cudzym (nie swoim) komputerze pobrać i wypalić na nośnikach dwie płyty: OTLPE oraz skaner Dr. Web LiveCD. Następnie z OTLPE zastartować na chory komputer i wytworzyć zgodnie z instrukcjami w opisie wstępny log OTL do pokazania na forum co w ogóle jest w tym systemie. W dalszej kolejności będzie skan z Dr. Web, ale dopiero po pokazaniu zawartości systemu.

Bez skanera antywirusowego i tak nie zostanie ta sprawa rozwiązana.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
14.01.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...