Skocz do zawartości

hale.exe, bump.exe - spowolniony system


mmzuber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Pierwszy raz na forum więc mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale, jeśli nie to proszę o przeniesienie.
Od jakiegoś czasu procesy hale.exe, bump.exe (i pewnie inne - pochodne) obciążają znacznie system.

Przeczesywałem internet w poszukiwaniu solucji ale zdaje się, że w tym przypadku, na własną rękę można więcej narozrabiać niż naprawić, bo z tego co wiem rozchodzi się o aktywator do nieoryginalnego systemu, dlatego proszę o pomoc Was.

Korzystam regularnie z CCleaner'a, MBAM i AdwCleaner'a żeby zachować porządek na komputerze a zabezpieczam się Avast'em oraz Private Firewall'em i jedynie ten ostatni pyta regularnie (mimo ustawionej reguły) czy blokować te procesy, co jednak nie daje efektów, tak samo jak wyłączanie ich ręcznie w manadrzeże zadań bo ciągle się włączają.

Mój system to Win7 Ultimate x64.

Jakich jeszcze informacji oraz akcji z mojej strony wymagacie żeby pomóc w rozwiązaniu tego problemu?

Czekam na szybką odpowiedź i z góry dziękuję za Waszą uwagę.

Pozdrawiam,

Marek

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam ponownie,
Przez weekend doedukowałem się i problem tkwił w "kiepskim" aktywatorze - chew7, który po 3 latach zaczął szaleć.
Odinstalowanie tego cuda okazało się niemożliwe (system instalował mi informatyk i nie znalazłem instalatora, który dałby mi opcję "uninstall") ale usunięcie z rejestru folderu "chew7" rozwiązało problem.
Przeczesałem system TDSS Killer'em, Avast'em, MBAM'em, AdwCleaner'em, wyczyściłem rejest RegSupreme Pro, ręcznie pousuwałem wszystkie pozostałości po odinstalowanych programach, zaktualizowałem system i sterowniki.

System działa jak nowy i nie miałem jeszcze żadnych problemów w związku z pozbyciem się aktywatora, prócz konieczności ponownej aktywacji;)
Temat do zamknięcia.
Dziękuję za zainteresowanie, w razie dalszych problemów, z którymi nie uda mi się poradzić samemu, wiem gdzie szukać pomocy:)
Pozdrawiam,

Marek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...