Skocz do zawartości

XMNT2002


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno używałem partition magic. Potem przy  uruchamianiu systemu pojawia się taki komunikat
xmnt2002-program not found-skipping AUTOCHECK na niebieskim tle. Znalazłem radę po polsku na stronie

http://forum.programosy.pl/xmnt2002-program-not-found-skipping-autocheck-vt85151.html?highlight=

Usunąłem "xmnt2002" z klucza

Po restarcie pojawił się nowy komunikat: \systemRoot\windows\system32\AutoChk.exe.program not found - skipping autocheck.

Da radę jeszcze coś z tym zrobić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wpis BootExecute nie jest widzialny na ustawieniu filtrującym. Poproszę o skan innego typu. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Reg: reg query "HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager"
File: C:\Windows\system32\AutoChk.exe

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Przedstaw wynikowy fixlog.txt.

 

 

PS. Przy okazji, w poprzednim temacie wspominałeś o deinstalacji IPv6. W obecnym raporcie IPv6 jest nadal w systemie, zostało przywrócone?

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Usunąłem "xmnt2002" z klucza

Co Ty właściwie usunąłeś? Obecnie w ogóle nie ma wartości BootExecute. Uzupełnij ją. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Reg: reg add "HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager" /v BootExecute /t REG_EXPAND_SZ /d "autocheck autochk *" /f
Reboot:

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. System zostanie zresetowany. Przedstaw wynikowy fixlog.txt oraz wypowiedz się czy w trakcie startu systemu znów wyskoczył błąd.

 

 

Zrobiłem : Start > Uruchom > cmd, wpisałem komendę ipv6 uninstall

wyskoczyło coś takiego: zazanaczyłem i skopiowałem.

Zła komenda, zabrakło literki: ipv6 uninstall

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Fakt nie wiem co zrobiłem, ale wiem że jest wszystko ok. Brak komunikatu przy starcie systemu, ipv6 usunięty.
Dzięki dzięki.
Tata Czarnecki miał całkowicie rację. Jesteś wspaniałym fachowcem.
Jeszcze raz dziękuję

 

Jedynie co to dalej nie mogę otworzyć uTorrenta, małe piwo.

Jeżeli mogę prosić o radę jaki antywirus nie zajmujący dużo procesora, a w miare bezpieczny.

Pozdrawiam

Fixlog.txt

Odnośnik do komentarza

Akcja pomyślnie wykonana, błąd ustąpił, toteż możesz kończyć:

 

1. Jeszcze drobne puste wpisy do usunięcia. Do FRST załaduj skrypt o postaci:

 

HKLM\...\Run: [RegistryMechanic] => [X]
S3 EagleXNt; \??\C:\WINDOWS\system32\drivers\EagleXNt.sys [X]

 

2. Usuń używane narzędzia z folderu C:\Documents and Settings\Administrator\Pulpit\Diagnostyka i popraw ponownie znanym Ci już DelFixem.

 

Temat rozwiązany. Zamykam.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...