Skocz do zawartości

Windows 8.1 problem z aplikacjami Modern UI


kiS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam pewien problem a mianowice używałem windows 8.1(przed najnowszym aktualizacjami) jednakże musiałem zrobić formata i po formacie po aktualizacje do najwnowszej wersji 8.1 (najnowsze akutalizacje)  pojawiły sie pewny problemy, których przed formatem nie było.
Problemy:

Po dłuższej pracy komputera zauważam ze wejde:

- jak mam  wglad do kafelek to późej nie mam jak wrócić do pulipitu jedynie za pomocą przyciska windows, a pówinienem też móc za pomocą kursora jak wezmę na dolny lewy róg.

- jak jestem na pulpicie i jak przekierowuje kursor do lewą strone ekranu (żeby mi sie pokazal ten lewy pasek boczny ) to się nie pojawia ten pasek.

- jak wejde w jakąś aplikacje windowsowką to póżniej nie mogę jej wyłączyć przez przesunięcie w dół, jedynie przez klawisz windows a pozniej prwaym i zamknij.

 

Szukałem w internecie rozwiązań ale nic nie znalazłem. Nie wiem czy to wina tej akutalizacji czy cos nie tak jest u mnie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jaki błąd?Przeczytaj uważnie co mozna tylko za pomoca myszy zrobić.Obecnie nie przedtem.Instalujesz winde i wtedy ci dzała jeszcze stara powłoka a potem pobierasz poprawki a w nich niektóre gesty myszy zostały zlikwidowane.Pozostały tylko te które masz w linku oficjalnej strony producenta.U mnie było to samo do momentu aktualizacji a trwała ona około czterech dni po instalacji czystego 8.1.Teraz z gestów myszy sa tylko te które sa opisane w linku.

Odnośnik do komentarza

Te gesty, które po update 'pozostały' to mi działaja teraz ale za 30 min mogą nie działać. I wtedy musze wylogować sie lub zrestartować kompa. Załózmy mogę przeciagnąc myszką na prawy dolny rog i mi sie pojawi ten czarny pasek ale za godzine np coś sie stanie i to już nie zdiała aż nie zrestartuje lub ponownie sie zaloguje.

Odnośnik do komentarza

To jest oryginalny win od Uczelni - msdnaa. Tego windows używałem wczesniej i było dobrze ale za pierwszym razem pojawiło się to gdy update zrobiłem do 8.1 i ten błąd już występował co jakiś czas. Ost miałem formata i po formacie wgrałem 8 i później update i znowu to samo jest..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...