Skocz do zawartości

Znów wirusy?!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu (około tydzień) mam problemy z internetem i grami, chodzi o to, że w grze Leauge of legends (mam bugsplaty i ping mocno skacze) w Counter Strike mam taki ping wysoki, że się grać nie da, mam jakiś program który znajduje mi 1300 błędów jakiś (nawet nie wiem o co z nimi chodzi), ostatnio na stronie jakieś byłem i na dole ekranu po prawej strony wyszedł komunikat w Twoim systemie znaleziono oprogramowania szkodliwe czy coś takiego (było to 2 dni temu), na YouTubie jak piszę jakąś nazwę YouTubera lub wgl coś napisze w wyszukiwarce filmów pojawia mi się 2 okno internetu i w tym oknie reklama, czasami jest tak, że w filmach na YT są załączniki do innych kanałów/filmów kiedy ja to klikam nic się nie dzieje, a kiedyś przenosiło na inny kanał/film pewnie jest jeszcze więcej problemów ale tak na szybko piszę bo już się denerwuje internet tak wolno chodzi, a komputer jeszcze bardziej.

 

Jak usunąć te wirusy jeśli są i żeby ten komputer i internet chodził jak wcześniej czyli szybciej? 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...