Skocz do zawartości

Utrata płynności działania systemu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podepnę się do tego tematu, ponieważ wydaję mi się, że jest podobny. W moim przypadku komputer traci 'płynność' działania na kilka sekund, co jakąś chwilę (nie wiem czy nie częściej niż co minutę). Obraz pozostaje, myszką mogę poruszać, ale nie ma reakcji komputera w czasie owej utraty 'płynności'. Czasem zamiast 'strzałki' poruszam 'dłonią', która pojawia się po najechaniu na link. Wszystko powraca do porządku po kilku sekundach. Jest to dość uciążliwe, szczególnie podczas pracy i grania z użyciem internetu. Przeskanowałem komputer używając programu antywirusowego, ale to nic nie zmieniło (wykrył kilka wirusów, które usunąłem). Również czekam na wskazówki (dodam, że jestem kompletnie zielony w te klocki) i z góry dziękuję.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Po uruchomieniu GMER następuje restart komputera. Nie wiem czym to jest spowodowane (system 64bit?).

 

Jaki kurcze system 64-bit. Masz zwyczajnego XP (czyli 32-bit). Wszystko jest opisane i znów się kłania brak czytania. Otóż jest wyraźnie powiedziane, że emulacja wirtualnych napędów musi być zdjęta przed uruchomieniem niskopoziomowego narzędzia detekcji (KLIK), a tu nie jest to wykonane, działa w tle sterownik wchodzący w kolizję z GMER:

 

DRV - (sptd) -- C:\WINDOWS\System32\Drivers\sptd.sys ()

Przy okazji: logi z OTL ustawione na złą opcję "Minimum informacji", a ma być zaznaczone "Całość informacji".

 

 

.

Edytowane przez picasso
10.01.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...