Skocz do zawartości

Trzy problemy; adware i problemy z instalacją


Eastern3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Pierwszy problem dotyczy adware "Search Protect" od conduit, które w teorii ma "chronić" przeglądarkę przed zmianami strony domowej itd. ale w rzeczywistości przestawia tylko ustawienia i zaśmieca mi system. Muszę ją usunąć ale nie wiem jak - panel sterowania jej nie wykrywa, na pasku start jej ikonka tylko się wyświetla - nie ma żadnych opcji.

 

Drugi problem dotyczy usunięcia folderu pozostałego po koncie użytkownika. Namieszałem trochę w plikach systemowych podczas tworzenia/kopiowania/usuwania kont użytkowników. Został mi jeden folder w lokalizacji C/Users/Admin (to właśnie to konto usuwałem - nie jest to podstawowe konto administratora tylko stworzone przeze mnie jako konto lokalne). Nie mogę go usunąć, ponieważ znajduje się w nim uszkodzony plik .dat i podczas usuwania otrzymuję komunikat, że ścieżka dostępu jest zbyt długa (usuwanie samego pliku a nie całego folderu również nie jest możliwe), screen komunikatu wrzucał w załącznikach.

 

Trzeci problem dotyczy sterowników od touchpada Synaptics. Miałem starą wersję sterowników więc ściągnąłem nową ze strony synaptics. Podczas instalacji zostałem poproszony o odinstalowanie poprzedniej wersji. Zrobiłem to przez panel kontrolnie - następnie restart. Przy ponownej próbie instalacji nowych sterowników otrzymałem komunikat, aby odinstalować poprzednie sterowniki (mimo, że przed chwilą to zrobiłem) - sam touchpad również działał. Następnie wyrzuciłem wszystkie foldery od synaptics z Program Files, następnie w menedżerze urządzeń z zakładki "mysz i inne urządzenia wskazujące" odinstalowałem wszystkie kontrolery, próbowałem też odinstalować sterowniki przez program Your Uninstaler który usuwał wpisy z rejestru - to wszystko na nic, co prawda touchpad przestał działać ale przy próbie instalowania najnowszych sterowników jestem proszony o usunięcie poprzedniej wersji - screen komunikatu w załącznikach, podobnie jak wymagane raporty.

 

Pozdrawiam

Addition.txt

Extras.Txt

FRST.txt

OTL.Txt

post-12360-0-73437500-1396198715_thumb.png

post-12360-0-40625000-1396198716_thumb.png

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...