Skocz do zawartości

problem z programem "bład CLR20r3"


Darkmax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam problem z odpaleniem programu "smellyriver.tankinspector.exe" Jeszcze kilka dni temu działa bez zarzutów od niedawna nie potrafię sobie z nim poradzić. Czytałem trochę różne fora i próbowałem reinstalowac program, usuwać i instalować Net Framwork.

Poproszę o pomoc

 

Nazwa zdarzenia problemu: CLR20r3

Podpis problemu: 01: smellyriver.tankinspector.exe

Podpis problemu: 02: 1.0.0.4

Podpis problemu: 03: 52b8799f

Podpis problemu: 04: mscorlib

Podpis problemu: 05: 4.0.30319.18444

Podpis problemu: 06: 52717edc

Podpis problemu: 07: 314

Podpis problemu: 08: 4f

Podpis problemu: 09: System.Windows.Markup.XamlParse

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: 0a9e

Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Dodatkowe informacje 3: 0a9e

Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam na forum,

 

aby przygotować zrzut w Twoim przypadku, należy uruchomić procdump w trybie oczekiwania:

 

1. Pobierz procdump [KLIK]

2. Utwórz na dysku katalog c:\dumps i wypakuj procdump.exe do tego katalogu.

3. Uruchom wiersz poleceń (Start-> w polu 'wyszukaj programy i pliki' wpisz cmd.exe)

4. Zmień katalog bieżący na c:\dumps

cd c:\dumps

5. Uruchom procdump w trybie oczekiwania na smellyriver.tankinspector.exe

procdump.exe -e -ma -w "smellyriver.tankinspector.exe"

6. Dopiero w tym momencie spróbuj uruchomić smellyriver.tankinspector.exe i poczekaj, aż pojawi się komunikat błędu.

 

Plik zrzutu (.dmp) spakuj, wrzuć na speedyshare i w odpowiedzi daj link.

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Dzięki, wygląda na to, że dump wykonany jest prawidłowo. Problem w tym, że nie mam za bardzo narzędzi do jego analizy, a ręczne składanie stosu jakoś średnio mi się uśmiecha :)

Czy możesz przygotować jeszcze raz zrzut wykonując wszystko dokładnie tak samo, jak poprzednio? Z jakiegoś powodu brakuje mi informacji o stanie wątków i liczę na to, że drugi dump będzie to wszystko zawierał :)

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Znowu to samo :( Spróbujmy na dwa fronty.

 

1. Pobierz perfview [KLIK] i wypakuj perfview.exe do c:\perfview. Program nie wymaga instalacji, wystarczy wypakować perfview.exe z perfview.zip.

2. Uruchom perfview. Z menu Collect wybierz 'Collect', zaznacz koniecznie opcję 'Thread time' i kliknij 'start collection'.

3. Uruchom program, który sprawia problem (smellyriver). Po jego 'padzie' przejdź do okna perfview i kliknij 'stop collection'. Poczekaj chwilę, aż program zapisze wszystkie dane i spakuje je do pliku, i w katalogu, z którego uruchomiłeś perfview.exe powinien znaleźć się plik perfviewdata.etl.zip. Wrzuć go na speedyshare, a tu daj link.

 

m.g.

 

[EDIT] Jeśli jeszcze nie zrobiłeś powyższych kroków, to na razie o nich zapomnij. Wygląda na problem aplikacji z łatką dostępną tu: [KLIK]. Sprawdź również, czy nie ma poprawek, a najlepiej pobierz najnowszą wersję programu.

 

m.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...