Skocz do zawartości

Monitor nie wykrywa komputera. Dodatkowo radiator w komputerze o coś ociera...


Damian94

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Otóż niedawno skończyłem "odnawianie" komputera z 2003 roku. W 2010 roku ostatni raz był używany, potem zaczęły się problemy z BIOS-em (prawdopodobnie bateria wyładowana) no i tak jakoś przestałem się interesować nim, jako, że miałem wtedy inny komputer. No, ale naszło mnie, żeby go obudzić do życia, tak więc wymieniłem baterię w nim, oczywiście posprzątałem z kurzu za pomocą powietrza sprężonego, dokupiłem kość RAM i wymieniłem zasilacz, gdyż poprzedni nie należał do najlepszych. Podłączyłem to wszystko no i niestety po uruchomieniu komputera zapalone są 2 diody - "Power" i "HDD". I to wszystko. Monitor daje komunikat, jak gdyby nie był podłączony do żadnego komputera. 

No i jeszcze mam ten problem, że gdy komputer jest uruchomiony, to słychać jak któryś z "wiatraków" ociera się o coś, ale niestety ja nie widzę, żeby coś stało na przeszkodzie.

 

W załączniku dodaję 3 zdjęcia przedstawiające komputer wewnątrz (stan dzisiejszy).

 

post-13045-0-07812500-1395868118_thumb.jpg

post-13045-0-10937500-1395868149_thumb.jpg

post-13045-0-26562500-1395868158_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...