Skocz do zawartości

Instalator Orange Free zawiesza się na renderingu w Explorerze Windows swojego GUI


Anissa

Rekomendowane odpowiedzi

Powinien wystarczyć zwykły reset modemu. Wyjmij modem z usb, wyłacz kompa podepnij modem i uruchom ponownie.

Ale sytuacja jest taka, że program made in Orange pokazuje co potrafi. A potrafi jedno: robić błedy wchodzić w konflikt z innymi aplikacjami. Czyli już na starcie masz problemy. A mówiłem - po co kopać się z koniem?

Spróbuj tej porady, i nie ma znaczenia że nie jest dokładnie na temat Orange KLIK

 

Na marginesie: programik TopNetInfo załatwia takie błedy od ręki. :)

 

Prostszym wyjściem będzie konfiguracja nowego połaczenia, w celu sprawdzenia czy na innym łączu też pojawi się bład. Ale bez użycia programu Orange. Jeśli na nowej konfiguracji modem uzyska połączenie - stare należy usunąć.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Powinien wystarczyć zwykły reset modemu. Wyjmij modem z usb, wyłacz kompa podepnij modem i uruchom ponownie.

Gdyby to było takie proste, to już dawno bym miała to z głowy.

 

Spróbuj tej porady, i nie ma znaczenia że nie jest dokładnie na temat Orange...

Na razie testowałam wynalazki w stylu MS FixIt, TCPIP Repair oraz WinsockXPFix. Wszystkie niby wykonują się poprawnie i robią co mają robić, niestety błąd 720 jak był tak jest nadal. Jutro ją przeanalizuję i postaram się wdrożyć. Dam znać.

 

Na marginesie: programik TopNetInfo załatwia takie błedy od ręki. :)

Prostszym wyjściem będzie konfiguracja nowego połaczenia, w celu sprawdzenia czy na innym łączu też pojawi się bład. Ale bez użycia programu Orange. Jeśli na nowej konfiguracji modem uzyska połączenie - stare należy usunąć.

Jutro po pracy jak się wyśpię postaram się z TopNetInfo dokładniej zapoznać i stworzę do testowania ręcznie takie połączenie.

 

Jeszcze można pójść podobną ścieżką jak wyżej Belfegor zaproponował.

Jak wyżej napisałam. Niestety, te wynalazki działają i odnawiają protokół i stos TCP, ale błąd 720 niestety nie znika :-(

 

Chyba to nie siedzi w TCP bo podpięty do sieci firmowej kablem albo przez WiFi i firmowy akces point nie ma żadnych problemów.

Postawiłam wszystko w identyczny sposób (instalacja cicha) na laptopie znajomego z Win XP, na którym nigdy coś takiego nie było instalowane. Po podaniu PINU idzie z palca i Orange Free łączy się bez problemu. Ki diabeł...

Edytowane przez picasso
21.02.2011 - Temat zostaje zamknięty. Wygasła jego żywotność ustalona zasadami. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...