Skocz do zawartości

Strona f.ssfiles.com/empty.html


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taki problem. Przeglądam sobie internet jest na dowolnej stronie X czytam coś na niej, klikam odnośnik na kolejną stronę i jestem przerzucany na taką f.ssfiles.com/empty.html

 

Źródło tej stronki:

<!DOCTYPE html>
<html>
    <head>
        <meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8">
         <script type="text/javascript" src="/resources/eden/green/lib/dQuery.js?cb=3"></script>
         <script type="text/javascript" src="JSONscript.js"></script>
        <script type="text/javascript" src="interopInnerAjax.js"></script>
        <script type="text/javascript">
            DealPlyInteropInner.sendCommand("try{DealPly.reportNoPresentation();}catch(e){}");
        </script>
    </head>
    <body>
    </body>
</html>

Moje pytanie brzmi - co to jest za strona. Dlaczego jestem ciągle przerzucany na tę stronę ?

Nie ważne jakie strony przeglądam i tak zawsze jestem przerzucany na tę stronę.

Czy to jest jakiś wirus ?

Jak to usunąć ? Jest to mocno irytujące.

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Odinstaluj adware poprzez Panel sterowania-->Programy i funkcje - usuń: SaveSense i zbędnik od Apple - Bonjour

 

Otwórz notatnik i wklej:

Task: {42D3EE0A-F607-41F7-9D74-C9FC576B0377} - System32\Tasks\SaveSenseLiveUpdateTaskMachineUA => C:\Program Files (x86)\SaveSenseLive\Update\SaveSenseLive.exe [2014-01-20] (SaveSense)
Task: {9BFE9E1D-6EBF-461E-8867-C26241CC7F5C} - System32\Tasks\SaveSenseLiveUpdateTaskMachineCore => C:\Program Files (x86)\SaveSenseLive\Update\SaveSenseLive.exe [2014-01-20] (SaveSense)
Task: {DE602829-D16C-49A3-BC01-E95DA3525716} - System32\Tasks\SaveSense => C:\Users\Prezes\AppData\Roaming\SaveSense\UpdateProc\UpdateTask.exe [2013-04-12] ()
Task: C:\Windows\Tasks\SaveSense.job => C:\Users\Prezes\AppData\Roaming\SAVESE~1\UPDATE~1\UPDATE~1.EXE
Task: C:\Windows\Tasks\SaveSenseLiveUpdateTaskMachineCore.job => C:\Program Files (x86)\SaveSenseLive\Update\SaveSenseLive.exe
Task: C:\Windows\Tasks\SaveSenseLiveUpdateTaskMachineUA.job => C:\Program Files (x86)\SaveSenseLive\Update\SaveSenseLive.exe
HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = about:blank
BHO-x32: SaveSense - {0f21b1e5-5afc-43c9-9c66-515046e92ec2} - C:\Program Files (x86)\SaveSense\SaveSenseIE.dll (SaveSense)
Handler: skype-ie-addon-data - {91774881-D725-4E58-B298-07617B9B86A8} - No File
S3 VGPU; System32\drivers\rdvgkmd.sys [X]

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Reset komputera.

 

Firefox-->Dodatki-->Rozszerzenia - odinstaluj: SaveSense

Firefox reset: kliknij pomarańczowy napis "Firefox"-->"Pomoc"-->"Informacje dla pomocy technicznej'-->"Resetuj program Firefox"

 

Chrome:
Ustawienia > karta Rozszerzenia > odinstaluj: SaveSense
Ustawienia > karta Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane > zjedź na sam spód i uruchom opcję Zresetuj ustawienia przeglądarki. Zakładki i hasła nie zostaną naruszone.
Ustawienia > karta Ustawienia > sekcja Wyszukiwanie > klik w Zarządzanie wyszukiwarkami > skasuj z listy śmieci
Zresetuj cache wtyczek. W pasku adresów wpisz chrome://plugins i ENTER. Na liście wtyczek wybierz dowolną i kliknij Wyłącz. Następnie wtyczkę ponownie Włącz.

 

Pobierz ADW-Cleanerhttp://www.fixitpc.p...zi-usuwających/ Po uruchomieniu kliknij "szukaj" , po zakończeniu skanu "usuń".  Reset komputera.

 

Pobierz: TFC Temp File Cleaner by Oldtimerhttp://www.fixitpc.p...lizujące-temat/ Naciśnij "start" i rozpocznie się usuwanie plików tymczasowych.

 

Załącz powstały Fixlog i nowe logi z FRST i Addition.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że od momentu jak zrobiłem to czyszczenie to strony się dłużej wczytują - zwłaszcza grafiki (chyba flash to sie nazywa). Dopóki nie aktualizowałem Javy do tej wersji 7u51 to internet śmigał ładnie. Po aktualizacji coś wolniej to chodzi. 

Można jakoś to sprawdzić / poprawić ?

 

Dziękuję za pomoc przy usunięciu tej stronki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...