Skocz do zawartości

Dumplt - Czym odczytać


muzyk75

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Co do dumpów - ja używam różnych narzędzi. Niektóre natywnie wspierają .vmem, ale ja konwertuję taki zrzut do .dmp i wtedy lista dostępnych możliwości od razu się poszerza (w tym o np. windbg). Do konwersji używam darmowych narzędzi z Memory Toolkita moonsols; link do strony jest w tekście o przygotowaniu zrzutu.

Jeśli chodzi o samą analizę dumpów - polecam swój blog - sporo o tym piszę ;) [KLIK]

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Czy po instalacji należy aktualizować WPT - np. sprawdzać czy jest aktualizacja lub coś podobnego?

 

WPT to tylko zestaw narzędzi wspierających usprawnienia przy zbieraniu danych i późniejszą ich analizę, aktualizacje nie mają wpływu na samo zbieranie danych - tym zajmuje się system. WPT stale się rozwija i nowsze wersje mają np. wsparcie dla Windows 8.1, ale np. znikają z nich narzędzia typu xperfview, z których np. ja bardzo często korzystam.

Tak więc tak - warto mieć nowsze wersje, przy czym dobrze jest mieć też obok poprzednie - gdybym 'instalował nakładkowo', to o analizie na XP mógłbym już tylko pomarzyć :)

 

 

 

Rozjechał Ci się temat BSOD po aktualizacji w dolnej części.

 

Nie bardzo wiem, o czym piszesz. Możesz dać jakiś link?

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

warto mieć nowsze wersje, przy czym dobrze jest mieć też obok poprzednie

 

Z oczywistych względów o to mi chodziło. O braku wsparcia nowszych wersji dla XP wiem.

 

Nie bardzo wiem, o czym piszesz. Możesz dać jakiś link?

 

Popatrz na to. Chyba jest problem z formatowaniem. KLIK

 

EDYTA

Dziwne - w linku jest jednak dobrze.

 

Ale kliknij w link ze swojego #2 posta i popatrz na cały temat do dołu.

Problem jest od tego miejsca:

 

 

Harmonogram zadań

Zacznijmy od utworzenia zadania. Jestem zalogowany jako Admin1, jednak zadanie (uruchomienie cmd.exe) ma być wykonane przez użytkownika admin2. Podczas zapisywania zadania poproszony jestem o wpisanie hasełka użytkownika admin2, które grzecznie zapodaję.

 

 

Pzdr

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...