Skocz do zawartości

Nie można odinstalować programu AVG i Microsoft Security Essentials


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na komputerze PC zainstalowany system Windows 7 x64, i między innymi darmowe programy: antywirusowy AVG oraz Microsoft security essential. Chciałem odinstalować olba te programy aby zainstalować komercyjny KIS2014pl  (Kaspersky). Próba odinstalowania AVG kończyła się unieruchomieniem programu podczas odinstalowywania bez żadnego komunikatu natomiast odinstalowywanie drugiego MSE (Microsft Security Essential) kończyła się niepowodzeniem i komunikatem:

"Nie można ukończyć pracy kreatora odinstalowywania kod błędu: 0x80070643" Wyszukiwanie powyższego błędu zawsze było wyjaśniane jako błąd aktualizacji.

Postanowiłerm zwrócić się o pomoc i w tym celu wykonałem podstawowe logi z FRST i OTL.

Problem pojawił się przy skanowaniu FRST, program zatrzymywał się po kilku minutach i na górnym pasku widać było komunikat: "Getting Office Sessions errors 467" i tak trwało to kilka godzin aż kończyłem działanie programu FRST klikając na zakończenie procesu. Pozostałe logi wykonałem zgodnie z instrukcją.

FRST.txt

Addition.txt

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat czyszczę z dodatkowych postów. Kuba, w raporcie są podejrzane rzeczy:

- Atypowa sieczka w RunOnce (totalne krzaki), nie wiadomo co to jest.

- Podejrzany (wyglądający infekcyjne) strumień ADS podczepiony pod katalog Windows:

 

==================== Alternate Data Streams (whitelisted) =========

 

AlternateDataStreams: C:\Windows:{4B9A1497-0817-47C4-9612-D6A1C53ACF57}

 

Poproszę o dostarczenie obowiązkowego zaległego raportu z GMER.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...