Skocz do zawartości

Błędy 7034;7000


sumzor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Teraz poczekaj aż ktoś oceni logi z FRST.

Wszystko w porządku, zostaje tylko doczyszczenie resztek po Google Chrome.

 

Otwórz notatnik i wklej:

C:\Users\Andrzej\AppData\Local\Google

Reg: reg delete HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Google /f

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix.

 

 

Start - Akcesoria - Wiersz polecenia - PPM - Uruchom jako administrator - Enter.

W oknie wpisz dokładnie (uwaga na spacje - w koniecznym miejscu wpisuję _): chkdsk_C:_/f_/r - Enter.

Po komunikacie o konieczności wykonania sprawdzania po restarcie klikasz t i robisz restart.

Niczego nie dotykasz tylko cierpliwie czekasz na zakończenie działania i obserwujesz komunikaty o błędach i finał działania.

W Wierszu poleceń ( uruchomionym jako Administrator ) miałeś wpisać:  chkdsk C: /f /r  i kliknąć przycisk enter znajdujący się na klawiaturze.  Tam gdzie Wiesiek użył podkreślnika ( _ ) znajduje się spacja ( przerwa między znakami ). Komenda ta ma na celu sprawdzenie dysku twardego i naprawę ewentualnych błędów.

W logu Addition który zamieściłeś dzisiaj nie występują błędy z dzisiejszą datą.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Otwieram notatnik jako administrator.WPISUJĘ W notatniku XXXX.Klikam PLIk>zapisz jako>nazwa pliku-gumuję txt wpisuję XXXX>zapisz typ> wszystkie pliki; u góry zapisz na pulpicie klikam zapisz przechodzę na pulpit prawoklik na plik XXXX>właściwości a tam jak byk Dokument Tekstowy .Przćwiczyłem to już ze 100 razy.

Odnośnik do komentarza

Może ja pomogę.

 

Problem z zapisaniem tego pliku polega na tym, że kasujesz rozszerzenie .txt. Każdy plik posiada jakieś rozszerzenie (np. .msi, .exe, .ini, .txt, .docx), zwróć uwagę, że zawsze jest kropka przed rozszerzeniem, niektóre specjalne pliki jak hosts nie mają po kropce rozszerzenia. Jednak ważne jest by po nazwie pliku (np. Dokument.docx) była kropka, nie ważne jakie jest rozszerzenie, zawsze musi być kropka (dzięki temu system może rozpoznać typ pliku, bo ma zaznaczone kropką, że właśnie tu kończy się nazwa pliku).

 

Podsumowując, żeby uzyskać plik hosts: otwierasz notatnik i kopiujesz do niego zawartość poprawnego pliku hosts po czym klikasz Zapisz jako i wybierasz opcję z menu rozwijanego Zapisz jako typ --> Wszystkie pliki (*.*) --> Kasujesz roszerzenie txt, bez kropki! Ma być zapisane jako: hosts.

 

Zauważ, że już w typie pliku masz określone jak musi wyglądać poprawnie zapisany plik (nieważne jakie rozszerzenie i czy ono występuje):

Wszystkie pliki (*.*), gdzie gwiazdki (*) oznaczają kolejno: pierwsza to nazwa pliku (np. hosts), a druga rozszerzenie pliku (np. txt) i są one rozdzielone kropką. Jest ona konieczna.

 

Mam nadzieję, że pomogłem. Sam czasem miałem problemy ze zrozumieniem treści poleceń kolegów :P (bez obrazy).

Odnośnik do komentarza

1.Skasowałem folder C:FRST ale czy program tym samym się odinstalował nie wiem,w panelu sterowania go nie widzę.

2.AdwClenera ani w panelu sterowania ani we wszystkich programach nie widzę więc nie wiem jak go odinstalować

3.Wyczyściłem System Volume Information choć sam folder pusty pozostał.Tak ma chyba być?Czy z podobnych powodów,

   o których pisze Picassa nie wyrzucić kopii zapasowej zapisanej na dysku zewnętrznym.

 

Ad2 Czy zprzesłanych logów wynika że AdwCliner jest gzieś u mnie zainstalowan?Jeśli tak to gdzie i jak go usunąć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...