Skocz do zawartości

"free soft today" i dziwne reklamy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nastepujace problemy:

Co jakis czas wyskakuje mi komunikat ze nalezy zaktualizowac jakies dziwne oprogramowanie "Free Soft Today" po czym rozpoczyna się instalacja.

Moim drugim problemem jest to, ze od czasu do czasu otwieraja mi sie jakies dziwne reklamy typu doladowania telefonu itp.

 

Nie wiem czy oba problemy sa ze soba powiazane, ale bardzo prosze o pomoc co moge z tym zrobic.

Dodam ze skanowanie antywirusem nie pomoglo, ani skan adwcleanerem (polecili mi go na innym forum)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Samodzielne używanie Combofix to nie najlepszy pomysł. Do poczytania:https://www.fixitpc.pl/topic/7-dezynfekcja-narzedzie-combofix/

 

ComboFix odinstaluj w prawidłowy sposób, Start > tam gdzie jest napis "Rozpocznij wyszukiwanie"> wklej:

C:\Users\Blazej\Downloads\ComboFix.exe /uninstall

 

Panel sterowania-->Dodaj / usuń programy - odinstaluj: fst_pl_41

 

Otwórz notatnik i wklej:

HKLM-x32\...\Run: [fst_pl_41] - C:\Program Files (x86)\fst_pl_41\fst_pl_41.exe [3996656 2014-01-27] ()
HKLM-x32\...\RunOnce: [upfst_pl_41.exe] - C:\Users\Blazej\AppData\Local\fst_pl_41\upfst_pl_41.exe -runonce [3154416 2014-01-27] ()
C:\Qoobox
C:\Windows\PEV.exe
C:\Windows\MBR.exe
C:\Windows\NIRCMD.exe
C:\Windows\SWREG.exe
C:\Windows\SWSC.exe
C:\Windows\sed.exe
C:\Windows\grep.exe
C:\Windows\zip.exe
C:\Windows\erdnt
C:\Program Files (x86)\fst_pl_41
C:\Users\Blazej\AppData\Local\fst_pl_41

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix.

 

Pobierz: TFC Temp File Cleaner by Oldtimerhttp://www.fixitpc.p...lizujące-temat/ Naciśnij "start" i rozpocznie się usuwanie plików tymczasowych.

 

Załącz powstały Fixlog.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...