Skocz do zawartości

Harmonogram zadań- błąd


Damiano2D

Rekomendowane odpowiedzi

Po uruchomieniu laptopa (samsung r522) wyskakuje mi komunikat iż Harmonogram zadań przestał działać, a w rzeczywistości on działa:

 

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: taskeng.exe

Wersja aplikacji: 6.0.6002.18005

Sygnatura czasowa aplikacji: 49e01bf2

Nazwa modułu z błędem: StackHash_fd00

Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 00000000

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: dcc07adc

Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6002.2.2.0.768.3

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: fd00

Dodatkowe informacje 2: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160

Dodatkowe informacje 3: fd00

Dodatkowe informacje 4: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160

 

Skanowałem gruntownie komputer wszelakimi programami min: kis2011, anti-malw, trojan remover, posiadam również: tune up 2011, odkurzacz, registry booster, ccleaner itd...

żaden nie pomógł, proszę o pomoc gdyż ten komunikat mnie nurtuje.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1.Opróżnij folder C:\Windows\Tasks (niektóre pliki są ukryte i niewidoczne na domyślnych ustawieniach,trzeba zmienić ustawieniach w Opcjach folderów "pokaż ukryte pliki i foldery" lub lepiej użyć jakiegoś dobrego menadżera plików który jest niezależny od ustawień systemowych uruchomionego w trybie administratora np. Total Commander

2.Sporządź logi z OTL http://www.geekstogo.com/forum/topic/2852-malware-and-spyware-cleaning-guide/ ,załącz logi MAIN+EXTRAS

 

3.Uruchom cmd.exe w trybie administratora (prawoklik na cmd.exe i wybierz "Uruchom jako administrator") i wklep

 

sfc /scannow

 

4.Jesli nic nie pomaga to uruchom Process Monitor na boot http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb896645.aspx w tabie "Options" załącz "Enable boot logging" zamknij PM,zrestartuj komputer,po restarcie ponownie uruchom PM,narzędzie zaproponuje ci zapisanie loga więc zapisz go w formacie *.PML,spakuj log w *.RAR albo *.7z i shostuj na rapidshare.com

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...