Skocz do zawartości

Przekierowanie strony na LinkBucks


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuję pomocy gdyż nie działają mi strony google i youtube na firefox a na google chrome działa, poprostu nic się nie pojawia białe tło. Mam też problem jak napisałem w temacie z LinkBucksem, jak włączam allegro i klikam na jakiś dział to pojawia się strona LinkBucks ale w sumie na każdej stronie jak chcę włączyć jakby podstronę włącz się LinkBucks. Skanowałem Adwcleaner, Malwarebytes Anti-Malware i nic :(. Internet mam radiowy i używam routera oraz na drugim komputerze też tak się dzieje :(   Bardzo proszę o pomoc.

 

Załączniki:

OTL.Txt

Extras.Txt

checkup.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

karoll17, nowe zasady działu jakie logi są tu obowiązkowe. Brakuje FRST. Na razie to zostaw, gdyż:

 

 

Internet mam radiowy i używam routera oraz na drugim komputerze też tak się dzieje

Skoro przekierowania LinkBucks występują na dwóch różnych komputerach, problemem musi być zainfekowany router, tak jak w tym temacie: KLIK. Aczkolwiek nie widzę w podanym tu raporcie takich śladów, DhcpNameServer (pobierane z routera) ma typowo "routerowy" adres, a NameServer (DNS po stronie systemu) są równe COMODO Secure DNS:

 

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\Parameters: DhcpNameServer = 192.168.1.20

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{4828E29E-D3F0-4AE4-B3AB-20EF03F7002F}: NameServer = 156.154.70.22,156.154.71.22

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{49507B27-3B94-443C-873F-52515731F45F}: DhcpNameServer = 192.168.1.20

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{49507B27-3B94-443C-873F-52515731F45F}: NameServer = 156.154.70.22,156.154.71.22

 

Rozpocznij od resetu ustawień routera. Szukaj ustawień podobnych do tych w linkowanym już temacie: KLIK.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...