Skocz do zawartości

Program DS3_Tool przestał działać. błąd CLR20r3, mscorlib


Squerol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mając zainstalowany program MotioninJoy działał on bez zarzutów przez niemal pół roku, aż nagle ni stąd ni zowąd wyskakuje komunikat że program przestał działać. Reinstall programu ani format nie wchodzi w grę gdyż jego instalacja była bardzo skomplikawana. Próbowałem jak pisali na forach usuwać/instalować czcionkę verdana i usuwać zawartość folderu DS3 tool z appdata lecz nic to nie pomaga.

 

Screen:

post-12516-0-98437500-1390321519_thumb.png

 

Sczegóły:

 

Opis:
  Stopped working

Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu:    CLR20r3
  Podpis problemu: 01:    ds3_tool.exe
  Podpis problemu: 02:    0.6.0.3
  Podpis problemu: 03:    4d1e9804
  Podpis problemu: 04:    mscorlib
  Podpis problemu: 05:    2.0.0.0
  Podpis problemu: 06:    4ef6c131
  Podpis problemu: 07:    2449
  Podpis problemu: 08:    6
  Podpis problemu: 09:    System.NotSupportedException
  Wersja systemu operacyjnego:    6.1.7601.2.1.0.256.1
  Identyfikator ustawień regionalnych:    9

 

Z góry dzięki za pomoc...

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W Twoim systemie masz lokalizację ustawioną na (en), co powoduje powyższy problem. Zajrzyj do Panelu sterowania -> Region i język, zakładka "Formaty" i z listy rozwijanej przestaw na "Polski (Polska)". Możesz sprawdzić ustawienia użytkownika poprzez klucz rejestru. W tym celu uruchom wiersz polecenia i wpisz w nim:

reg query "HKCU\Control Panel\International"

i w odpowiedzi podaj wynik (szczególnie interesuje mnie wartość LocaleName)

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki pomogło! Program ładnie się już uruchamia. Dziwne było, że przy poleceniu które podałeś, w cmd LocaleName było "en" a w panelu sterowaniu był "Polski (Polska)". Z listy zmieniłm na chwile na inny język, po czym znów ustawiłem na "Polski (Polska)" dałem zastosuj i w konsoli już było widoczne PL-pl i programik zaczął działać. To dobrze że są fora na którym są aktywni "Specialiści" i zawsze są gotów szybko pomóc. Wielkie dzięki, trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...