Skocz do zawartości

Konto użytkownika - proces


dede12

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pojawił mi się taki komunikat, o co w tym może chodzić?

"System Windows nie może załadować profilu użytkownika, ale zalogował Cię używając domyślnego profilu systemowego.
SZCZEGÓŁ - Proces nie uzyskał dostępu do pliku ponieważ jest używany przez inny proces"

ale konto włączyło się jednak. Czy może są to jakieś wirusy ?

 

chciałbym także wspomnieć że bawiłem się w rejestrze, prawdopodobnie coś nabroiłem. proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Komunikat oznacza brak dostępu do folderu konta, system tworzy więc tymczasowy ekwiwalent i loguje użytkownika zastępczo. Problem tego rodzaju zwykle (nie zawsze jest to możliwe) rozwiązuje się poprzez ponowne połączenie konta z właściwym folderem przy udziale aplikacji Reprofiler.

 

 

ale konto włączyło się jednak

Czy na pewno? Czy widzisz swoje poprzednie pliki na Pulpicie i programy w dokładnie takim stanie jak poprzednio (konto tymczasowe ma wyczyszczony m.in. Pulpit i Menu Start)? Podaj log z sid.vbd (punkt 3 w ogłoszeniu): KLIK.

 

 

chciałbym także wspomnieć że bawiłem się w rejestrze, prawdopodobnie coś nabroiłem

Opisz dokładnię gdzie ta "zabawa" się odbyła, które miejsca modyfikowałeś.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Na razie nic próbowałem tych programów ponieważ ten komunikat nie pojawiał się już. "Zabawa" miała miejsce w hkey_current_user - sofware. Było to także gdzieś indziej ale nie pamiętam ponieważ chciałem usunąć resztki gry z rejestru. Tutaj mam pytanie: jakie poważne następstwa może mieć zabawa w rejestrze. Na wszelki wypadek w tamtym czasie użyłem przywracania systemu żeby było ok i nie wiem czy zmiany w rejestrze mogły się cofnąć. Z góry dziękuję odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...