Skocz do zawartości

Myszka nie działa bez huba USB


Nutaharion

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Kupiłem sobie nową myszkę bezprzewodową modecom mc-wm9 i podłączyłem ją do lapka. System ją znalazł i zainstalował niezbędne sterowniki ale myszka nie działała. Chciałem już oddać na gwarancję ale stwierdziłem, że pochodzę po akademiku i posprawdzam po ludziach. Na 5 komputerów nie działała na moim i na komputerze z niemieckim OS.

Stwierdziłem, że problem leży po mojej stronie. Podłączyłem do lapka hub USB i wtedy podłączyłem do niego myszkę i myszka... zaczęła działać.

Chciałbym żeby myszka działała bez niego.

Czy ktoś miał może taki problem lub wie jak go rozwiązać? Noszenie z sobą huba jest irytujące, niekomfortowe i bezsensowne :P
 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Laptop Asus serii K56C

 

Nie sądzisz, że autor tematu mógłby się wykazać własnym zaangażowaniem i poczytać Manuala.

Mnie się nie chce. Manuale pobieram tylko w sytuacjach wyjątkowych.

 

BTW

Zdecyduj. Albo udzielasz porady albo komentujesz czyjąś. Wykaż się.

Szukałem wcześniej informacji. Byłem na stronie producenta po ewentualne rady + ewentualne sterowniki dedykowane. Napisałem dopiero po 3 dniach bezowocnej próby naprawy.

  

 

Tymbardziej, ze jak tu czytac jak nie wiadomo o jaki model chodzi.

 

Nic nie wiadomo poza tym, że nie działa. Smiech na sali.

Czego jeszcze oczekujesz? Faktury za zakupiony towar plus numer buta sprzedawcy? Jak masz jakiś problem to napisz o co chodzi a nie jak baba, wiem ale nie powiem.

Odnośnik do komentarza

Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Post 4 i 7.

 

Niewiele jest rzeczy od systemu i sprzetu, na ktorym jest zainstalowany. 3 dni bezowocnej pracy, a nie chcialo Ci sie nawet dobrego posta skleic. Piszesz po takie dwa zdania. A mozna bylo duzo wiecej informacji zawrzec - to co wyzej + wykonane czynnosci. Screen z menadzera urzadzen z rozwinietymi galeziamia odnosnie myszy i Hid. ID sterownika obslugujacego ta mysz. Jakies informacje czy w dzienniku zdarzen sa bledy - mozesz wrzucic te dzienniki do analizy jesli nie czujesz sie na silach. Logi tez by byly mile widziane - nie da rady pracowac na zainfekowanym czy modyfikowanym systemie. Tyle ode mnie. Mysle, ze teraz zdajesz sobie sprawe z wlasnej nieudolnosci i niechlujstwa? Zwlaszcza, ze nie tylko mi brakowalo informacji.

W poscie nr 6 tez masz porade, ktora czesto rekomenduje. Wiele wyjasnia, bo zaweza sprawy do kwestii systemowych badz systemowo-sprzetowych. Nie ruszyles palcem, nie odpowiedziales.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Włącze się do tematu gdyż miałem podobny przypadek na kompie stacjonarnym, lecz nie z myszką ale z mikro nadajnikiem 4World Bluetooth Micro

który kupiłem do komunikacji z smartfonami .

Objaw był dokładnie identyczny jak wpiołem do kompa to nie działał a jak przez Huba to jest ok.

Oddaj mysz dołóż 30 zeta i weź logitecha ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...