Skocz do zawartości

Zapisy na HDD


kaczakkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien czy jestem w dobrym dziale, nie jestem pewien czy formuluje moja mysl prawidlowo dlatego prosze o duza doze tolerancji.
Do rzeczy, spotkalem sie kiedys ze sformulowaniem, ktore teraz usiluje odtworzyc w tej postaci " stworzenie i zapisanie w "Moje Dokumenty" pliku np. doc pozostawi trwaly slad na HDD. Natomiast jezeli ten plik stworze na np. Desktopie i przeniose do pendrive
to na HDD nie bedzie zadnych pozostalosci"
Kto wie jakie pliki dokumentow, gdzie stworzone i gdzie zapisane - zostawiaja swoj slad na HDD? I gdzie te dokumenty musza byc wykreowane i zapisane aby nie bylo zadnych pozostalosci?
 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Kto wie jakie pliki dokumentow, gdzie stworzone i gdzie zapisane - zostawiaja swoj slad na HDD? I gdzie te dokumenty musza byc wykreowane i zapisane aby nie bylo zadnych pozostalosci?

 

Każdy plik jest zapisany na dysku. Zadne odkrycie. Ale żeby formuować takie bzdety o zapisie w Moje dokumenty a na pulpicie inaczej to jakowaś szalrataneria dla mnie.

Odnośnik do komentarza

System indeksuje. Zobacz Shellbag Analyzer & Cleaner

 

Widać wpis obiektu z datami w rejestrze, rozróżnienie na istniejący i nieistniejący obiekt.

post-24-0-34375000-1383057822_thumb.png

 

LastActivityView

FoldersReport

RecentFilesView

OpenedFilesView

UserAssistView

 

Poza tym Word indeksuje listę dokumentów, można to wyłączyć w ustawieniach -> zaawansowane.

 

post-24-0-87500000-1383058148_thumb.png

 

Np. trwałe usunięcie danych SDelete

DBAN - Wymazywanie dysku

 

Np. pewien ksiądz nie miał już zdjęć na dysku, ale udowodnili że miał może poprzez thumbnail Thumbnail Database Viewer

Thumbnail Database Cleaner

 

post-24-0-92187500-1383059699_thumb.png

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za linki, W wolnej chwili pobawie sie produktami NirSoftu i nie tylko. Wsrod nich nie bylo skutecznej odpowiedzi na moje pytanie, ale odpowiedz juz mam .
czy ja kiedys doczekam tej pieknej chwili kiedy dostane odpowiedz od dobrych ludzi, odpowiedz pozbawiona zlych albo po prostu glupich podtekstow? :confused:
To bylo "o ksiedzu"
Przeciez ta piana medialna to manipulacja szyta grubymi nicmi skierowana do "kapusniakow" zmeczonych i baaaaardzo wolno myslacych.
Tymczasem Wy jestescie IT (jeden z sektorow elity intelektualnej) Dlaczego powtarzasz manipulacje???
W kazdym srodowisku trafi sie "czarna owca" Znalazles cos o tym problemie w innych srodowiskach? Jakis wniosek???
NIGDY WIECEJ PSEUDOZABAWNYCH  KOMENTOW, OK? :angry:

Ps: Im dluzej zmuszony jestem funkcjonowac w "tej" rzeczywistosci - tym bardziej widze potrzebe istnienia i obecnosci ksiezy (tych normalnych).

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie uważałem że jestem z elity. Są na forum użytkownicy, którzy również posiadają spore umiejetności i mają własne blogi tematyczne :)

Nie napisałem również o jakiego księdza chodzi :) To co opisałem jest oparte na dowodach i innymi argumentami się nie posługuję. W swojej działalności nie mogę operiać się na nie sprawdzonej i teoretycznej wiedzy. Niepotrzebnie się denerwujesz Kaczakkkku :) Sdelete trwale usuwa dane, możesz jeszcze skorzystać RightDelete producent oznajmia że aplikacja trwale usuwa pliki i foldery, które mogą być nie do odzyskania przez programy specjalne. Jeszcze jest SDelete GUI

Odnośnik do komentarza

Nie mam krytycznej potrzeby stosowania roznych "Delete" Ale dziekuje, wiedzy nigdy za duzo. bylem tylko ciekaw czy da sie stworzyc plik tekstowy lub inny ktory nie zostawi zadnych sladow na HDD? To wszystko Publiczne narzedzia deformacji swiadomosci spolecznej zawlaszcone przez .....szkoda gadac, w kazdym razie nie sa dla mnie zadnym zrodlem informacji - po prostu z nich nie korzystam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...