Skocz do zawartości

Problem z MagicDisc/DAEMON Tools


Filipiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

Mam na imie Krzysiek i problem z usunieciem pozostąłości po tym programie, a dokładniej dysku wirtualnego który po usunieciu ciągle powraca. Oraz druga problemowa sprawa z daemon tools'em. Instalowałem go już 2 razy i ciągle po instalaćji program żada ponownego uruchomienia do poprawnego dzialania. Niestety po restarcie ciągle to samo i tak w kołko. Mam nadzieje że dosć jasno wytłumaczyłem swój problem.

 

ComboFix.txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. KLIK - To nic, że dotyczy działu malware, chodzi o to żebyś zrozumiał do czego zdolne jest to narzędzie. Gdybyś był na tyle zaawansowanym użytkownikiem, żeby w pełni świadomie uruchomić ten program to pewnie tematu byś tutaj nie zakładał. :)

2. Zainstaluj ponownie MagicDisc, następnie w opcjach wyłącz wirtualne napędy. Nie wiem gdzie to dokładnie będzie, sam znajdź. Następnie ponownie odinstaluj program.

3. Możliwe, że konflikt z tym co pozostało po MagicDisc.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Dziękuje za odpowiedź. Tak wiem, ale póki co nic mi z systemem nie zrobiło. Ten sam od 6 lat, a co rok skanuje. Tak jak napisałeś zainstalowałem ponownie i udało sie usunąć z małą pomocą google. Problem był dość powszechny polegający na tym że przy próbie usunięcia komputer sie zawieszał i pozostawiał po sobie syf. A co do deamon tools'a źle napisałem to przez problem z nim zainstalowałem wyżej wymienione ustrojstwo.

Odnośnik do komentarza

Nadal odradzam combofix :) To nie jest narzędzie do "robienia loga". Jeżeli masz jakieś podejrzenia co do infekcji śmiało możesz założyć temat na forum, podając logi z innych programów, które nie niosą za sobą ryzyka padu systemu. Twój wybór.

 

Którą wersję programu próbujesz zainstalować? Spróbuj najnowszej. Niestety jedyne rozwiązanie jakie znalazłem to instalacja DT Lite. Widzę po logu, że już był instalowany. Czy przed zainstalowaniem wersji Pro usunąłeś poprzednią wersję z systemu? Sprawdź w dzienniku zdarzeń czy są jakieś błędy. Powinien to zrobić za Ciebie drugi log z OTL, czyli plik Extras.txt, jednak go nie załączyłeś/wytworzyłeś. Jak go masz to załącz, jeżeli nie - na drugi raz w OTL sekcja "Rejestr skan dodatkowy" powinna być ustawiona na użyj filtrowania. Następne w kolejności: Kaspersky, może to on blokuje instalację i BricoPack, podmienia pliki systemowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...