Skocz do zawartości

Problem z Microsoft Update


sentek70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem podobny do opisanego w tym poście

 

Generalnie znajomy poprosił o przeinstalowanie laptopa. Ma on partycję RECOVERY więc zadanie wydawało się stosunkowo proste. Windows XP (Home Edition) został więc przeinstalowany. Dodatkowo wgrałem do niego SP3 i IE8 oraz programy użytkowe typu AdobeReader. Na stronie Windows Update był do zainstalowania Microsoft Update, który to zainstalowałem. Niestety próba wyszukania aktualizacji kończy się niepowodzeniem - w nieskończoność trwa sprawdzanie dostępnych aktualizacji.

Najpierw próbowałem instalować FIXy dostępne na stronach Microsoft. Później trafiłem na w/w post i uruchomiłem skrypt aktualizujący wpisy w rejestrze. Niestety ciągle bez efektu. W końcu ponownie wykonałem odtworzenie Windowsa z RECOVERY. W tej chwili jest zainstalowany jedynie Windows, SP3, IE8 i FireFox.

 

W załączeniu logi FRST, Addition, OTL, Extras.

 

Konfiguracja to:

HP Compaq nx 7300

Intel Core 2 CPU T5500 1.66 GHz

Microsoft Windows XP home Edition

Wersja 2002

Dodatek Service Pack 3

 

Prośba o pomoc!

Addition.txt

Extras.Txt

FRST.txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Na stronie Windows Update był do zainstalowania Microsoft Update, który to zainstalowałem. Niestety próba wyszukania aktualizacji kończy się niepowodzeniem - w nieskończoność trwa sprawdzanie dostępnych aktualizacji.

Najprawdopodobniej wpadłeś w sidła aktualizacji KB2862330. Sam MS do tej pory nie wie co z tym fantem zrobić - info: http://news.softpedia.com/news/KB2862330-Windows-XP-Update-Locked-in-Installation-Loop-391968.shtml

Temat z forum - https://www.fixitpc.pl/topic/20106-system-nie-startuje-bsod-tryb-awaryjny-nie-dzia%C5%82a/

Edytowane przez Bonifacy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...