Skocz do zawartości

Laptop uruchamia programy dopiero po dłuższym czasie


zpluta

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem do "rozpoznania" laptop kolegi z pracy, gdzie po kliknięciu w ikonę programu mija czasem pół minuty zanim program się uruchomi. W przypadku np. Microsoft Visio pojawia się logo a potem długo nic. Chkdsk błędów na dysku nie znalazł, skanowanie Kasperskym z Live CD zawiesiło komputer na kilka procent przed końcem skanowania, wcześniej nic pdejrzanego nie wykryto.

 

Próbowałem użyć Combofixa ale komputer zawiesza się zanim pojawi się komunikat o przejściu do etapu_1.

 

Załączam logi z OTL.

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Oczywiście, już wygenerowałem.

 

Przepraszam bardzo za kłopot, problem faktycznie nie jest wirusowy. Winne jest lawinowe wypełnianie rejestru zdarzeń przez komunikaty generowane przez MSIInstaller wywoływany z kolei przez Microsoft Visio. Przy tym przez jakiś czas cały laptop (już trochę wiekowy) mułowacieje na potęgę. Problem jest znany w sieci ale niestety nie znalazłem rozwiązania (problem dotyczy Visio 2000 i 2002 czyli starych wersji i już widocznie brak osób, które umieją znaleźć receptę). Bee jeszcze szukał, może coś mnie oświeci.

Addition.txt

FRST.txt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...