Skocz do zawartości

Policja /UKASH


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zostałem przeniesiony ze strony w której chciałem zainstalować CoboFixa  by z doświadczonym pomocnikiem zdiagnozować  oraz usunąć infekcje bardzo proszę was o pomoc gdyż nie mogę formatować  komputera a chce pozbyć się wirusa  Weelsof

przy starcie od razu pojawia się biały ekran z widniejącym prezydentem Komorowskim z moimi danymi IP, miastem, krajem, łączem po prawej znajduje się okienko UKASH gdzie murze zapłacić 500 zł

Próbowałem włączyć system awaryjny z wierszem poleceń i usunąć wszystko ręcznie, lecz aż tak zaawansowanym użytkownikiem nie jestem 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

przyjacielu w linku poniżej Pani Picasso poprowadzi Cie za rączkę co należy zrobić najpierw. Pomimo dużych umiejętność i worka doświadczenia nie posiada (?) szklanej kuli do przewidywania  jakiego rodzaju syf masz na komputerze, wiec porób elegancko logi i czekaj cierpliwie :)

 

https://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnostyka-og%C3%B3lne-raporty-systemowe/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Temat do zamknięcia naprawiłem widać wirus był dość stary i wystarczyło przywrócić system do 2002 roku

Nie, wirus nie jest "stary", choć owszem niektóre pliki podrabia na "stare". A Twoje działanie, jak rozumiem zmiana daty systemu, nie jest prawidłową naprawą tylko oszustwem, które ma na dodatek liczne skutki uboczne (m.in. problemy z certyfikatami na stronie).

 

Proszę odwrócić wprowadzone zmiany i podać raporty do oceny.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...